Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Останній день присудженого до смерті

”Останній день присудженого до смерті”це аудіокнига на французькій мові відомого письменника Віктора Марі Гюго. Щоденник, що спершу був виданий анонімно, але мав надзвичайний успіх. У книзі піднімається питання, які є актуальним не залежно від часу, країни й звичаїв нації: звідки в однієї людини з'являється право позбавляти життя іншу?

В аудіокнизі на французькій мові”Останній день присудженого до смерті” не зазначено, який саме злочин став причиною смертного вироку, але в здивування автора приводить той факт, що немає такого злочину, який порівнюється з муками людини, яка очікує здійснення смертного вироку. Так звідки ж з'являється право вирішувати: кому жити, а кому вмерти.

Написаний ”Останній день присудженого до смерті” у позаминулому столітті, але і до цього часу роман не губить своєї актуальності, адже життя це найбільш коштовна річ, яка в нас є, тому що воно дається один раз. Хто з повною впевненістю може сказати, що саме засуджений вчинив злочин. А куди подінеться виправлення на мотиви, які штовхнули його на здійснення діяння? Та й у чому винні близькі злочинця?  За що карати його родину?

Назва: Останній день присудженого до смерті
Жанр: аудіокнига на французькій мові
Видавництво: Livraphone
Рік видання: 2007
Автор: Victor Hugo / Віктор Гюго
Диктор: Philippe Hеrissonet
Формат аудіо: MP3
Якість аудіо: 96 kbps, 22050 Hz, stereo
Тривалість: 2 г. 45 хв.
Мова: французька
Розмір: 58 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика