Мови ->

Англійські пісні та пісні  англійською мовою

Англійські пісні та пісні на англійській мові на сайті Movi.com.ua. В даній категорії цього розділу ви зможете безкоштовно скачати або ж заказати через інтернет магазини наших партнерів, різні пісні англійськоб мовою (в форматі MP3), які тільки можливо знайти в інтернеті.

Тут розміщені пісні англійською мовою різних напрямів і жанрів.

Завдяки використанню пісень англійською мовою эфективність вивчення цієї мови значно зросте.

Використовуючи пісні  англійською мовою Ви зможете:

  • значно вдосконалити свою розмовну англійську;
  • взнати багато нових слів і виразів;
  • покращити сприйняття англійської мови на слух.

Крім цього, англійські пісні та пісні на англійській мові дозволять значно розширити словниковий запас і будуть сприяти загальному прогресу розвитку англомовної вимови і дикції.

Щиро надіємось, що Ви знайдете на нашому сайті необхідні англійські пісні і з їх допомогою покращите якість вашого вивчення англійської мови.

Нижче Ви зможете ознайомится зі всіма піснями англійською мовою, які викладені на нашому сайті.

Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

Англійська мова за піснями Бітлз

Англійська мова за піснями Бітлз

Вивчення англійської мови з піснями завжди сприятливо позначається на ефективності навчального процесу. Ну а якщо це пісні однієї із кращих музичних груп усіх часів і народів "Бітлз", те тут і додати навіть нічого.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 13
ХудшийЛучший 

Kids TV

Kids TV

Вашій увазі представлені веселі дитячі пісеньки англійською мовою, за допомогою яких Ваше маля зможе поліпшувати свої знання цієї іноземної мови, а також довідається багато цікавої й корисної інформації.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 10
ХудшийЛучший 

BBC 7 Cbeebies Best Bits

BBC 7 Cbeebies Best Bits

Збірник ранкових дитячих музичних радіопередач англійською мовою з піснями й текстами до них. Аудіозаписи призначено для дітей старше 6 років, які вивчають англійську мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Children`s Songs & Rhymes

Children`s Songs & Rhymes

У збірнику представлено 130 самих популярних дитячих пісень англійською мовою. З їхньою допомогою Вашій дитині буде ще простіше вивчати англійську мову, збільшувати свій словниковий запас і розвивати правильну вимову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Altogether English

(відеокліпи + субтитри)
Altogether English

Вашій увазі представлений збірник дитячих відеокліпів із субтитрами. Вони були створені для загального розвитку малят, але також будуть дуже корисні іноземним (не англомовним) дітям, які вивчають англійську мову.

Детальніше...

 

Let`s Chant, Let`s Sing 3

Let`s Chant, Let`s Sing 3

Дана колекція музичних записів складається з 40 віршів і пісень Каролін Грем. Відмінною рисою й одночасно величезним достоїнством цього збірника є те, що кожна пісня побудована на часто використовуваній функції мови або граматичній структурі.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 8
ХудшийЛучший 

English Songs

English Songs

Головне призначення цього збірника пісень – навчання дітей англійському алфавіту. Аудіозаписи можна використовувати як для індивідуальних занять із батьками, так і для навчання групи дітей у дитячих садках або початкових школах.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика