Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вчимо англійську з дітьми! З чого почати і що використовувати?

Кожні нормальні батьки хочуть, щоб їх чадо знало англійську на хорошому рівні, тому ми вчимо англійську з дітьми. Адже інакше ніяк! Та і як ви будете пояснювати дитині, як правильно треба вимовляти слова, якщо ви й самі нічого не знаєте? Саме тому ми вчимо англійську разом з дітьми.

Відразу згадується наше дитинство. Як ми ходили в школу і вчили іноземну мову, якою була англійська, німецька або французька. Мені довелося вчити саме англійську мову, ось про неї і поговоримо!

Вчили англійську в школі і в нас запихали знання мови. Більшість через це англійську мову не злюбили, тому доводилося навчатися через «не хочу». Однак треба віддати школі належне, словниковий запас дали непоганий, хоча уваги на жахливі правила і часи ніби не звертав. Якось вони пролітали для мене непомітно. Ось і схаменулися ми занадто пізно, а треба було краще займатися, щоб зараз не страждати.

Як шкода, що наші батьки не знали цієї мови і не могли нам пояснити її з дошкільного віку. Так би ми до закінчення школи точно вивчили мову. Ось чому ми повинні для своїх дітей зробити те, що хотілося нам!

Вчимо англійську з дітьми. З чого почати?

Дорогі батьки, все дуже просто! Слід зі своєю дитиною часто займатися, щоб запам'ятовування англійської мови відбувалося разом з рідною російською. Вбирання мови буде йти швидко і дитина почне розуміти мову.

Ну, це був лише один спосіб з небагатьох, однак краще займатися іноземною мовою з дитиною з дошкільного віку. Просто в школі їм і так викладають мову, а якщо домовитися з учителем, то і будуть платні окремі уроки. Це теж великий плюс.

Купіть цікаві дитячі книжечки, читайте вголос знамениті казки, щоб дитина слухала вас. Можете спробувати аудіо-казки, все те ж саме, тільки читаєте не ви, а професійні диктори, які мають кращу вимову. Можете купити кубики з латинським алфавітом і тоді всі вивчені слова разом ви будете складати по буквах.

Як ви бачите, досить багато варіантів і кожен покликаний навчити вашу дитину достатній кількості слів, а сприйняття різних казок забезпечить розуміння мови і рано чи пізно ваше чадо з вивчених слів почне складати речення.

Вчимо англійську з дітьми. Визначаємося

Ну, нарешті ми вчимо англійську з дітьми. З чого почати нам, ми прочитали, тепер розберемося, яким методом навчатися кожній віковій групі!

Для дітей дошкільного віку ми рекомендуємо використовувати різні англомовні казки. Шановні батьки, читайте вголос дитині казки хоча б по 10-20 хвилин в день! Займаємося по варіанту з кубиками і ілюстраціями, наприклад: підбір слова до картинки (нехай це будуть предмети і тварини, а при гарних результатах перейдемо на частини тіла і розмовні теми)...

Діти шкільного віку вивчають англійську мову в школі (вибачте за тавтологію). Вам просто треба перевіряти успішність маленького учня, купити навчальні посібники, щоб дитина займалася запам'ятовуванням слів, прикріпляла ці слова до представлених ілюстрацій. Дітки вже активно користуються комп'ютером, і ви можете знайти розвиваючі комп'ютерні ігри з запам'ятовування слів і складання речень. Послідовно перейдете до більш складних завдань. Якщо це вам не по силам, найміть додатково репетитора, який за гроші робити все те ж саме.

Ось ми і підійшли до кінця. Вивчайте англійську з вашими дітьми і нехай вам вистачить завзяття, терпіння, а діти отримають необхідне знання!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика