Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Сучасна англійська мова

Сучасна англійська мова, що з нею відбувалося? Коли вона почав змінюватися до сьогоднішнього стану сучасної англійської мови? У цій статті ми зможемо дізнатися, якою була мову, і як вона стала такою, якою ми її бачимо зараз.

Сучасна англійська мова. Введення

Британська англійська є основою всіх видів англійської мови в сучасному світі. Де британці поширювали свій вплив, там їх мову брали за основу. Як і багато інших мов, ця отримувала також нові слова, поступово видозмінювалася, після чого і почали утворюватися різні її варіанти.

Сучасні люди, з розвитком інтернету і комп'ютерних технологій стали вважати, що сучасний варіант цієї мови прийшов до нас від американців, але це всього лише помилки.

Базова британська англійська - це спільний варіант всіх діалектів. Англійці називають свою мову у мовних школах - Мова Підручників, тобто базова англійська мова. Відвідуючи такі курси, будь-хто зможе вивчити мову, але сказати, що можна наблизитися до досконалого володіння, не можна.

Сучасна англійська мова. Як все починалося

Сучасна англійська мова раннього варіанта зародилася в 1500 році. Поступово відбувався великий перехід голосних, тобто мова змінювався у вимові. Вирази скорочувалися - це тільки початок зміни мови.

Починаючи з 16 століття, англійці почали контактувати з багатьма народами світу, внаслідок чого поступово стали в мові з'являтися нові фрази і слова.

На британську друкарського виду сильно вплинуло поява друкарства. Так в Англії книги стали коштувати менше, а людей, які навчилися читати, стало значно більше. Завдяки появі друку, англійська мова стандартизувалася. Граматика і орфографія склалися, а лондонський діалект став стандартом. Напевно, це тому, що більшість друкованих видавництв розташовувалися в Лондоні.

Перший тлумачний словник британці надрукували в 1604 році. А рання сучасна і пізня сучасна мова відрізнялися лише складом словника.

З 1600 року Англія намагалася колонізувати Північну Америку, внаслідок чого в британську англійська пішли вливання американських слів. Вимовляти деякі англійські слова перестали, а їм на зміну прийшли американські.

Англійська мова шотландців мало змінювався і вони досі легко прочитають, наприклад, Шекспіра в оригіналі, а англійці від видозмін мови будуть довго вникати, перегортаючи різні словники. Так як в Англії мова була такого варіанту, як зберігся в наш час в Шотландії, американська сьогодні більше нагадує шотландську. В ті часи, коли в колоніях зберігалися оригінальні вирази британського мови, сама Великобританія їх втрачала.

Сучасна англійська мова. Продовження

Сучасна англійська мова пізнього варіанту стала розвиватися з 1800 років і по сьогодні. У словнику з'явилося більше слів завдяки двом чинникам:

  • технологічний і промисловий прогрес вимагали вливання нових слів;
  • Великобританія охопила в той час одну чверть земної кулі, а значить, мова стала поповнюватися словами з інших країн.

Далі і на американський діалект вплинули іспанці. Вони додали американській англійській свої слова. Французи вливали слова через штат Луїзіана.

Американська англійська стала більш впливовою завдяки домінуванню США у телебаченні, кіно, торгівлі, музики і сучасних технологіях.

Сучасна англійська мова. Яка англійська - сучасна?

Лінгвісти з Росії вважають, що англійська мова британського варіанта - це один з трьох типів сучасної англійської мови, поширеного у Великобританії, він і прийнятий за стандарт. Якщо ви хочете відвідати або вчитися і жити в США, Канаді та Австралії, варто вивчати тонкощі діалекту тієї країни, куди ви зібралися.

Перед тим, як вивчати мову, визначиться, з ким ви будете спілкуватися більше! Для спрощення навчання, краще додатково знати, з якої сфери знань збираєтеся розвиватися. Багато підготовчих курсів допоможуть вам впоратися з поставленими завданнями, а також, ви можете займатися самостійно, використовуючи навчальні посібники або їх електронні варіанти.

Бажаємо вам успіхів у навчанні!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика