Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Методики викладання англійської мови, їх види як методи досягнення результату

Методики викладання англійської мови, які вони бувають і які результати дадуть людям? Ми з вами розглянемо безліч методик викладання англійської мови, але це буде трохи нижче!

Проходить час, коли люди боялися вивчати іноземні мови, їх лякало все, через що доведеться пройти. Знання сучасних методик зможе забезпечити людям швидке і якісне освоєння необхідної мови, в тому числі і англійської.

Стара школа викладання була ефективною, але якою ціною люди вчили мову. Багато хто з-за нудних занять просто втратив інтерес до мови в цілому.

Сьогодні на ринку є безліч курсів, які обіцяють навчити мові за 2 тижні, місяць, вчитися з англійцями, запам'ятовувати англійську мову підсвідомістю і т.д. Не можна сказати, що зараз вивчити англійську мову стало зовсім просто. Все одно ми будемо ретельно займатися кожен день, поки не досягнемо поставленої мети! Зараз простіше вивчати мову завдяки різноманіттю методик, внаслідок чого людей, що вивчають англійську мову, стало більше.

Звичайні люди - працівники різних виробництв і галузей стали потребувати іноземної мови, в першу чергу англійської, а таке масове звернення до викладачів іноземних мов змушує їх придумувати різні методи навчання англійської та інших мов, привертаючи до себе споживчу увагу. Людям не потрібні докучливі правила, їм потрібно спілкуватися з іноземцями безперешкодно.

Що тут говорити, навіть вчителі почали змінюватися. Хороша людина організовує навчальні групи з 6-12 чоловік. Така кількість людей буде задіяно максимально ефективно, тобто вже користь і інтерес. Це стосується не тільки груп. Сьогодні існує безліч репетиторів, які вас відвідають самі або ви їх. Заняття віддалено - через інтернет, самонавчання і т.д. Так сьогодні складається прогрес.

Методика викладання англійської мови. Види:

Фундаментальна методика

Це найбільш традиційна і старенька методика викладання англійської мови. На вивчення мови по-старому ми витратимо 2-3 роки, потрібно велике терпіння і знання синтаксису рідної російської мови. Найчастіше такі методи навчання ми можемо побачити в мовних вузах, студенти яких вчать мову ґрунтовно, щоб бути професійними перекладачами, дивлячись на світ очима носіїв мови.

Класичний метод вивчення англійської мови

Трансформувалася і ця методика, проте основні класичні принципи вітчизняної методики збережені. Цей спосіб занять передбачений для людей будь-якого віку, які починають вивчати мову з нуля.

Вимова ставиться за давніми традиціями, мовні бар'єри, які перешкоджають нашому спілкування, ліквідуються. Цілі залишилися незмінними, а методи трохи змінені.

Гармонійно і планово буде розвиватися письмове і усне мовлення, аудіювання, розуміння мови і т.д. Використовувати дану методику викладання англійської мови краще з нашими вітчизняними репетиторами, які допоможуть вчити не тільки потрібну вам мову, але і поліпшать російську, показуючи порівняльні конструкції 2-х мов, розбираючи граматику і т.д.

Цінні ті викладачі, що мислять двома мовами!

Лінгво-соціо-культурний метод викладання англійської мови

Ми спостерігаємо один з найсерйозніших методів вивчення мови.

Коротко про даному способу навчання можна сказати так: вивчаємо мову з соціального і культурного боку. У англійців одне питання може звучати по-різному, тобто для повсякденного спілкування і для висловлення кращого тону. Для нас різниця істотна, а для них - принципова.

Тут поєднуються мовні структури (лексика, граматика і т.д.) і семантичні фактори (способи мислення, світогляд).

Комунікативні методи навчання англійській

Перше місце займає даний метод навчання англійській мові. Тут основний упор йде на практику спілкування. Цей метод служить не тільки для практики розмовної мови!

Наприклад, людина, професіонал своєї області. Він постійно читає іноземні довідники і літературу, щоб встати на рівень вище. Його словниковий запас достатній, тому читання відбувається без перешкод. Однак варто цій людині заговорити з іноземцем, як всі знання випаровуються.

Для цього і служить комунікативний метод, здатний прибрати страх перед спілкуванням. Для комфортного і впевненого знаходження за кордоном, словникового запасу в 600-1000 слів буде цілком достатньо.

Інтенсивна методика освоєння англійської

Даний вид навчання знаходить все більшу популярність. Корисна методика всім тим, кому "час - гроші".

Заняття проходять по шаблонах, тобто вчимо коло стійких словосполучень, які забезпечують розуміння співрозмовника. Ви пізнаєте форми мовного поводження і зможете за прискореною програмою вивчити англійську мову за 2-3 місяці. Задоволення від прочитання англійської класики ви не отримаєте, так і цілі у вас інші.

Методика емоційно-смислова

Навчання відбувається в групах однодумців, які занурюються в навчання психологічно, тобто учні беруть участь у бесідах з перших занять. Кожен відчує себе в шкірі іншої людини.

Граматика вивчається не в першу чергу, до неї ще треба дійти. Спочатку ви звикнете до перебування за кордоном, почнете розбиратися в граматиці власної мови, і станете впевненим у собі учасником будь-якої дискусії.

Стаття "Методика викладання англійської мови", ми сподіваємося, не була вам нудною! Розглянуто достатню кількість методів, бажаючі вивчити іноземну мову можуть зробити вибір, знайти відповідний курс і добитися високих результатів!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика