Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вивчити англійську

Як вивчити англійську? Вчити чи не вчити, ось в чому питання? Чи Реально взагалі вивчити англійську мову? Вивчити англійську реально? Це питання, які давно хвилюють багатьох людей - жителів, як пострадянського простору, так і інших країн нашої неосяжної Землі.

Кожен вчив іноземну мову в школі, більшість людей вивчали англійську, і основна маса ставилася до цих занять неохоче. Думали так всі, мовляв "Навіщо мені ця мова, коли і рідної достатньо?Потім вивчали мову у вузах і, завдяки шкільним заняттям, відчували себе зовсім "втратами".

Починаємо влаштовуватися на нормальну роботу, а там вимагають знання іноземної мови. Може бути, що ви заробили грошей і хочете поїхати за кордон самостійно, своїм ходом, не переплачуючи тур, а тут одразу починається процес "самоповішання", коли давали можливість вивчати мову - не хотіли, а як закортіло, починаємо заздрити тим, хто вчився тоді, а не "валяв дурня".

 

Що ж необхідно для того, щоб вивчати знову вподобану мову? Потрібно точно знати, для чого необхідна вам англійська! Вчитися вирішили для роботи або для саморозвитку?

Якщо для роботи, то приходьте в навчальні групи на спеціалізовані курси, або наймайте репетитора. Вам потрібна швидка програма, а процес самонавчання займає більше часу. Як вибирати репетитора, раніше ми вже розглядали!

Якщо все ж вирішили вивчати мову для саморозвитку, то вам необхідно визначити свій рівень знань . Тут головне собі не лестити і краще почати з рівня нижче, ніж будете не розуміти половину матеріалу рівня, який обрали.

Як вивчити англійську. Вибір курсу для самонавчання

Як вивчити англійську? Не скажу, що вже зовсім просто, але те, що результат обов'язково буде, це 100%. Найголовніше у вивченні іноземної мови, це терпіння і готовність займатися. Слід мати "бажання", інакше, навіщо займатися, якщо завзяття немає ніякого, а ви себе просто змушуєте?

Існує безліч курсів в інтернеті, починаючи від відсканованих книг, продовжуючи аудіокурсами, авторськими методиками, відеокурсами, перекладачами-програмами і т.д. Який курс вибрати нам?

Розберемося в цьому питанні по пунктах:

 

  1. Давайте розберемося, за який період ви бажаєте пізнати англійську мову? Якщо ви ставите перед собою малий термін, то пізнати зможете тільки розмовну англійську за темами повсякденного спілкування. Ви за кілька місяців досягнете необхідного рівня знань і зможете, перебуваючи за кордоном, купити їжу, поселитися в готелі, гуляти містом у пошуках пам'яток з пізнаванням у місцевих жителів дороги і ще трошки тем до перерахованого вище. Якщо вам цілком достатньо, то шукайте аудіо-курси розмовної англійської, автори якого обіцяють вас навчити за пару місяців. Слухайте наявні звукові матеріали, повторюйте за ораторами, відпрацьовуючи тим самим навички сприйняття мови на слух і вимову. Ви отримаєте достатній для поставлених завдань словниковий запас, який, за необхідності, можна поповнювати, займаючись самонавчанням і далі.
  2. Якщо ви хочете знати англійську мову краще, то слід заняттям приділяти значно більше часу. Ви отримаєте достатній словниковий запас і час навчання для себе визначаєте самостійно. Вибираємо тривалі курси, розраховані більш ніж на пару місяців. Існують посібники з матеріалами, розрахованими на рік, пів року, прискорювати які можна високою інтенсивністю проходження навчання (більше займатися). Завантажуйте аудіокурс з супровідною літературою. Слухайте діалоги, читайте їх у книзі, повторюйте почуте, проходьте по завершенні заняття необхідні вправи і, результат буде видно виразніше через місяць! Займайтеся хоча б по пів години в день, і радійте новим знанням. Ви отримаєте навички сприйняття мови на слух, розвинете розуміння, задієте зорову пам'ять, виробите вимову. Для себе я вибирав подібний курс, автори якого запевняли, що через півроку я зможу спілкуватися англійською, розуміти іноземну мову, читати англомовну літературу і дивитися фільми з англійськими звуковими доріжками. Результат є, але поки займаюся 2 місяці. З 7 рівнів знань мови я мав другий, зараз на кінці третього з поступовим переходом на четвертий.


Слід врахувати, якщо ви будете займатися з перервами, наприклад, їдете далеко, і не буде часу займатися. Якщо ви перериваєтесь, продовжуйте заняття з місця останнього уроку. Старі матеріали будуть з'являтися в нових уроках, завдяки чому ви освіжите знання і продовжите вчитися далі.
Сподіваюся, що питання "Як вивчити англійську" для вас вирішилось позитивно, і ви досягнете поставленої мети!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика