Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Відкритий урок з англійської мови. Варіанти уроку та підготовка

"Відкритий урок з англійської мови" - що ж це таке? Навіщо взагалі проводити такі заходи? Які будуть позитивні наслідки після відвідування таких відкритих уроків з англійської мови?

Питань вистачає, звичайно. Але корисність проведення такого виду уроків корисна всім. Викладачі та вчителі поліпшать свої методи викладання, а учні зможуть дізнатися багато нового для себе, зрозуміти і розібрати те, що раніше було незрозумілим, оцінити свої можливості і дізнатися рівень володіння мовою.

Тепер будемо розглядати все по порядку!

Відкритий урок з англійської мови. Підготовка викладачів

Ця частина цієї статті дуже важлива, оскільки у нас в країнах пострадянського простору стали випускати не кваліфікованих фахівців, тобто викладачів і вчителів, які навчалися не заради роботи з класами, групами. Які ж вони будуть віддавати учням знання, якщо самі не далекі?

Це стосується не тільки "фахівців" в області англійської мови. Я закінчив університет в 2005 році і за час мого навчання кожен рік нам читали англійську мову молоді дівчата, які були, не набагато старше своїх студентів.

На англійській панував невеликий хаос. Відкритих уроків не передбачалося, а ось на лекціях з філософії такі уроки були. Такі молоді викладачі давали нам завдання і, фарбували нігті, грали в телефон, читали любовні романи і на цьому всі наші старання ставали практично марні.

Всі завдання виконувалися зі словниками, а викладачі, мінялися кожен рік, відкривали зошит із заздалегідь виконаними завданнями і просто по ньому перевіряли правильність наших відповідей. На питання: "чому так, а не інакше?" ми не отримували відповідей.

Ось для чого варто викладачам такого рівня проводити відкриті уроки з англійської мови. Це забезпечить їм і знання і завзяття їх учнів до навчання.

Завжди до такого заходу варто готуватися, як в перший раз, а краще взагалі до кожного уроку готуватися, як до відкритого. Раптом комісія приїхала і захоче на вас подивитися, а раптом захочуть відвідати урок батьки учнів? Не ставте себе в дурне становище!

Хороші вчителі проводять відкриті уроки з англійської мови досить часто. Їх мало, але вони є прикладом "своїм колегам". До такої людини учні шанобливо ставляться до них направляють учнів інших класів, іноді студенти приїжджають подивитися, як проводяться такі навчальні заходи. Учні вже звикають до сторонніх в класі, кожен буде опитаний і отримає оцінку.

Відкритий урок з англійської мови. Варіанти уроків і який їхній результат

Як ми встигли прочитати, "Відкритий урок з англійської мови" просто необхідний учням і викладачам. На підготовчих курсах таке часто практикується. Це необхідно робити для використання наявних учнів і для перевірки рівня знань новачків, щоб знати, як з ними займатися.

Хтось дізнається багато нового, а хто зможе освіжити наявні знання. Як видно, результат буде в будь-якому випадку позитивним.

А тепер приступимо до розгляду кількох варіантів відкритих уроків з англійської мови!

Варіант 1. Дозволити учням скласти міні-діалог, розбити клас, групу на команди і дати їм трохи попрацювати. Якщо група маленька, поділіть учнів на команди по 2-3 людини. Так кожен візьме участь в невеликий мініатюрі, а урок вийде веселим.

Варіант 2. Роздайте кожному по картинці, посадіть всіх по колу, щоб кожен бачив один одного. Усі по черзі вийдуть в центр і покажуть жестами те, що побачив на картинці, не кажучи ні слова. Всі почнуть вгадувати англійською мовою, пропонувати варіанти.

Варіант 3. В інтернеті пропонують варіант уроку на випадок приїзду перевірки. Вчитель задає питання, а всі учні піднімають руки. Це здивує комісію, а учням заздалегідь сказати, що піднімають руки всі, але ліву, якщо відповіді не знають, праву, якщо знають. Так вчитель завжди почує відповідь. Все це добре, але учні розумніше не стануть.

Взагалі, увімкніть кмітливість. Варіантів можна придумати безліч. Теми подорожі по країнам, вгадування предметів, ігри, розповіді, діалоги і т.д.

Сподіваюся, що стаття була вам корисна, і кожен дізнався багато для себе нового, як ведеться "Відкритий урок з англійської мови"!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика