Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Британська англійська мова

У даній статті ми обговоримо особливості британської англійської мови й причини, по яким її необхідно вчити. Більшість людей вважають, що вивчати необхідно американську англійську, але ця думка насправді дуже далека від істини. Хоча, правду кажучи, і інша думка, що вчити треба британський варіант англійської мови, безперечною також не буде.

Невеликий відступ в історію британської англійської мови

Із цих діалектів варто виділити південно-східний діалект британської англійської мови. У його основу покладена мова найбільш відомих навчальних закладів Великобританії. Саме цей варіант британської англійської мови викладають на більшості факультетів іноземних мов наших навчальних закладів, а також на курсах британської англійської.

Переваги вивчення британського варіанта англійської мови:

  • Гарна освіта. Можливість продовжити свою освіту в кращих навчальних закладах Великобританії.
  • Кар'єрний ріст. Ні для кого не секрет, що Великобританія є однією з найбільш розвинених країн світу. Знаючи британську англійську мову можна розраховувати на роботу в гарній англійській фірмі.
  • Англійська – інтернаціональна мова. Хоча вважається, що американський варіант більше популярний, але це не значить, що Вас не зрозуміють у більшості країн світу, якщо Ви будете розмовляти на британському варіанті англійської.
  • Занурення в англійську культуру. Знання британської англійської мови дозволить Вам без проблем познайомитися із шедеврами світової культури в оригіналі: фільмами Хічкока, п'єсами Вільяма Шекспіра, піснями Бітлз.

Сподіваємося, що дана стаття переконала Вас у тому, що британська англійська мова нічим не поступається американській, і вибір мови залежить тільки від її застосування. Але сміємо Вас завірити, що час, який Ви витратите на заняття, не буде даремним. Повірте, вивчення британської англійської мови - правильний вибір!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика