Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Освіта у Великобританії.

Sex Pistols, Big Ben, одяг від Vivien Westwood, небо Лондона і звичайно ж героїчний Робін Гуд. Думаєте, що цих мрій достатньо, щоб відправитись у Великобританії?

Історія вищої освіти у Великобританії починає свій відлік від виникнення в 12 сторіччі Оксфорда і Кембріджа. Саме в цей час починають формуватися основи нового британського життя - university life. Далі університети виникають по всій території країни, народ потроху стає освіченим - так і дожили британці до 21 століття.

В наш час вони вважають "чим старше, тим більш престижний". А це добре для іноземних студентів, тому що молоді коледжі та університети, які виникли в новітній час, із задоволенням приймають іноземців. До речі, ціна за навчання також відрізняється - вона значно менше - і у вас є можливість отримати нормальний диплом.

Сама система освіти в Великобританії включає кілька ступенів.

Загальне обов'язкове навчання тягнеться до 16 років. Далі можна вибирати: або вчитися, або одружуватися.

Як не дивно, 65% молодих людей продовжують навчання у вищій школі (подібна до старших класах, але вони спеціалізуються на предметах). У підсумку в 18 років, в кінці такого навчання, майбутні студенти здають так званий "А" -тест, після чого можуть вступати в університет, професійно- технічні установи освіти або політехнічні коледжі.

Система вищої освіти відрізняється від нашої. Уявіть собі, що ви вчитеся, коли раптом, після закінчення другого курсу, вам запропонують зайти в деканат і забрати... диплом. У ньому ви з подивом прочитаєте, що вже зараз (і це тільки у неповні 20 років) можете працювати за фахом. Це ще що! Після третього курсу вам присвоюється перша ступінь- бакалавр. Подальшу освіту, в тому числі і магістратура, вважаються післядипломною освітою.

У Великобританії студенти ходять на лекції, практичні заняття та консультації.

Консультації, наприклад, проводяться постійно і в індивідуальному порядку. У багатьох ВУЗах консультації та самостійна робота займають основну частину процесу навчання.

Ще одна важлива особливість навчання - ніякого заучування матеріалу і списування лекцій з підручника. Самостійна дослідницька робота, формування навичок незалежного мислення, причому тільки щодо обраної професії. Тому краще вибирати професію, якій ви готові віддати все життя ну або більшу частину її. Справді працювати за фахом можна лише в тому випадку, якщо вона вас насправді цікавить.

Інтенсивно і ефективно - головна особливість освіти Великобританії.

У більшості установ освіти можна отримати ступінь бакалавра за 3 роки. Після цього студенти починають працювати за фахом і значно економлять на освіті. А щоб це могли зробити і іноземні студенти в 1960-х в Британії придумали так звані Відкриті університети. Людина з будь-якої точки світу може отримати вищу освіту дистанційно, через інтернет. Ціна такого навчання не зовсім маленька і стипендій з різною фінансовою допомогою набагато менше також. Але тим не менш хороша альтернатива для кмітливих.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика