Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 10
ХудшийЛучший 

Англійська за три місяці? Легко!

Для оволодіння англійською мовою в домашніх умовах за три місяці використовуйте три простих правил:

  1. Впевненість у досягненні мети
  2. Регулярність занять
  3. Інтенсивність занять


Повірте, можливості безмежні. Успіх будь-якого заходу залежить тільки від вашого психологічного настрою. Не секрет, що в будь-якій справі для блискучих результатів потрібна чітка бажана мета.

Мета - це мрія з визначеною датою її здійснення. Мрія повинна бути конкретною, чіткою. У нашій ситуації, нам з вами варто представити себе в певній обстановці, де ви вільно говорите з носіями мови англійською.

Можливо це буде відбуватися на вашій нової високооплачуваної роботи з партнерами або колегами. Або ви хочете спілкуватися англійською зі своїми дітьми? А може у ваших планах поїхати за кордон у туристичну поїздку або на навчання? У будь-якому випадку, уявіть в подробицях навколишнє оточення, одяг, тему бесіди, свої жести і руху. Що реальніше буде образ, тим ефективніше буде ваша діяльність, спрямована на досягнення мети.

Тепер відрахуйте рівно три місяці з початку своїх занять (нехай це буде сьогоднішній день) і обведіть дату в календарі. Щодня перед початком занять сідайте, закривати очі, розслабляйтеся і уявляйте собі свою мету. Доповнюйте її новими подробицями, деталями. Виробляйте в собі позитивний настрій.

Перед початком занять, оберіть сферу мови, яка вам найбільш цікава і необхідна. Це може бути ділова англійська, технічна, або мова на побутовому рівні для спілкування з дітьми, родичами вдома.

Відберіть матеріали, які стосуються тільки однієї, найбільш цікавої для вас сфери. Відео, аудіо записи, тексти, книги, статті. Зареєструйтеся на англомовних форумах по інтересу і починайте свої заняття.

Для занять треба виділяти кожен день по 40 хвилин. У цей час ніщо не повинно вас турбувати і відволікати. Вам необхідно зосередитися на оволодінні мовою.

Всі заняття вам треба слухати й читати тільки англійською, ніби це - ваша рідна мова. Навіть якщо ви не розумієте, уявіть себе дитиною, що ще не навчилась говорити, з якою розмовляють дорослі. Вникайте в мову, текст, намагайтеся з дитячим цікавістю ставитися до кожного нового звуку, слову. Прагніть всі повторити, навіть якщо ви не знаєте суті.

Півсвіту говорить англійською мовою, як рідною. Цілком реально вивчити її за три місяці. Навіть, якщо до цього ви безуспішно билися з нею десять років в школі. Головне чітко уявляти собі область застосування мови. Не хапатися за все відразу.
Викиньте з голови уявлення про мову, як підручник з правилами. Мова - це жива субстанція, засіб спілкування, а спілкуватися можна і жестами. Досконало оволодіти мовою неможливо. Не соромтеся помилятися і задавати питання. Це роблять і самі носії англійської мови в силу її живої структури і різноманітності.

Будьте впевнені, ви досягнете своєї мети!

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика