Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Оксфордський університет

Оксфордський університет відомий по всьому світу завдяки якості та різноманіттю досліджень, над якими працюють понад 3000 викладачів і 3000 аспірантів.

Видатна репутація університету підкріплюється безперервним розвитком міждисциплінарних дослідницьких центрів, і співпрацею з викладачами та студентами з різних країн.

Оксфорд - світовий лідер в комерціалізації результатів своїх досліджень. Ізіс Новэйшн - це компанія, заснована в 1988 році, що займається розповсюдженням технологій і розробок університету, є лідером в комерційній експлуатації університетських досліджень і винаходів.

Будучи найстарішим університетом англомовного світу, Оксфорд по праву пишається своїм дев`ятивіковим існуванням.

На початку XIV століття Оксфорд досяг такого високого положення над іншими навчальними закладами, що став гідний похвали пап і королів завдяки перевагам своєї автентичності та навчальному плану.

Протягом XX століття Оксфорд додав до свого гуманітарного стрижня безліч нових досліджень у галузі природничих наук і прикладних наук, включаючи медицину. Таким чином, університет розширив і підсилив свою традиційну роль міжнародного центру навчання та наукових конференцій.

Головний орган управління Оксфорда - це рада Університету, яка складається з двадцяти шести членів, включаючи вибірних на зборах представників коледжів і 4 членів не з університету.

Повсякденними справами, такими як фінанси та управління займаються 4 навчальних відділення: гуманітарне, відділення точних наук, медичне і соціальне. Кожне відділення управляється повноцінним головою і вибірною радою.

Різні сфери активності університету і коледжів зазвичай відображають історію його розвитку. Наприклад, Оксфорд давно заснував систему індивідуальних консультацій та виховної роботи.

Також, тим коледжам, які не могли дозволити собі лабораторії для вивчення усіх дисциплін, університет надав такі лабораторії і можливості для навчання і дослідження в сфері що цікавлять науку.

Кожен рік Оксфорд відкриває двері для обдарованих студентів різних рівнів підготовки зі всього світу. Студентів приваблює можливість вчитися у всесвітньо відомому навчальному закладі з багатовіковою репутацією та історією видатних наукових досягнень та інновацій.

Базові університетські курси дозволяють студентам глибоко вивчити обрану ними область завдяки широкому колу вузько-спеціалізованих дисциплін.

Оксфорд надає студентам унікальну можливість навчатися за допомогою системи консультацій, в рамках якої студенти регулярно зустрічаються зі своїм викладачем як індивідуально, так і в групах по 2-3 людини в якості невід'ємної частини навчального процесу.

Всі факультети приймають заяви і від дорослих студентів. До того ж є Харріс Манчестер Коледж тільки для студентів, що бажають отримати оксфордську ступінь.

Випускники Оксфорда є важливою частиною університету і становлять третину студентської спільноти. Університет пропонує широкий вибір спеціальностей та вчених ступенів, тривалістю від одного до трьох або більше років.

Університет цінує роль іноземних студентів як поштовх до створення і підтримки наукових зв'язків з колегами за кордоном. Більше чверті всіх студентів Оксфорда приїхали з-за меж Великобританії, більш того, в університеті створено ряд стипендій, що забезпечують підтримку іноземних студентів.

Як один з провідних міжнародних університетів, Оксфорд залучає вчених зі всього світу приєднатися до навчального та дослідницького штату і співпрацює з більш ніж 80 дослідницькими інститутами по всьому світу, включаючи установи на Далекому Сході, в Індії, Південній Африці і Латинській Америці.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика