Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Переваги вивчення англійської з викладачем носієм мови

На сьогоднішній день знання іноземної мови вважається дуже важливим достоїнством людини. Ну а англійська мова є найбільш популярною в світі. Тому не дивно, що бажаючих вивчити цю іноземну мову в нашій країні стає все більше й більше. А хто як не носій мови може найкраще навчити своїй рідній мові. Але не треба все-таки так захоплено сприймати курси, де викладають англійці, американці, австралійці й інші англомовні педагоги.

У даній статті ми опишемо Вам переваги вивчення англійської з викладачем носієм мови, які Ви можете одержати, займаючись на таких курсах, але разом з тим і надамо Вашій увазі важливу інформацію про те, як уберегти себе від некваліфікованих викладачів.

Переваги викладання англійського носієм мови

Ну, по-перше, іноземні викладачі є представниками не тільки англійської мови, але й культури англомовних країн. Це люди, які все своє життя прожили в англійському мовному середовищі, знають до дрібних подробиць всі нюанси цієї іноземної мови.

По-друге, заняття з носієм мови, штовхає на якнайшвидше освоєння мовних навичок, адже, у більшості випадків, вони або взагалі не говорять на російській, або говорять, але вкрай погано. А для нормального повнофункціонального спілкування прийдеться розвивати якнайшвидше комунікативні навички.

По-третє, заняття з носієм мови дозволяє легко й без труднощів переступити мовний бар'єр. В діалозі з викладачем Ви позбуваєтеся від почуття скутості й страху помилитися.

Правильний вибір іноземного викладача

Переваги вивчення англійського з викладачем носієм мови звичайно відчутні, але потрібно розуміти, що не всі викладачі носія мови є висококваліфікованими фахівцями в області викладання англійської мови. Перш ніж записатися на курси англійської мови, необхідно переконатися, що там викладають люди, які одержали міжнародні сертифікати такі як: CELTA або TESOL/TESL. Такі дипломи підтверджують, що рівень викладача відповідає європейським стандартам. Дані сертифікати були створені для уніфікації стандартів якості навчання англійській мові.

Також важливим критерієм при виборі викладача носія англійської мови буде його стаж роботи у Вашій країні. Адже якщо людина вже не один рік займається викладанням англійської мови конкретно україномовним учням, то в неї вже існують: своя програма навчання, навчальні матеріали, найбільш підходящі для занять, знання типових помилок під час роботи з учнями.

В принципі заняття з носієм мови, безумовно, ефективний спосіб вивчення англійської мови. Важливо лише правильно вибрати курси й педагога. Ми сподіваємося, що ця стаття надала Вам потрібну інформацію, що допоможе Вам з Вашим вибором.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика