Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Американський міжнародний іспит TOEFL

Що таке TOEFL?

TOEFL або Test of English as a Foreign Language - це міжнародний іспит з англійської мови як іноземної, котрий визнаний у більшості країн миру. Він був створений Освітньою Екзаменаційною Комісією Прінстонського університету (Educational Testing Service) в 1975 році. Основна мета даного іспиту з англійської мови - оцінка рівня знань у тих, для кого англійська мова не є рідною.

Наявність у претендента сертифіката TOEFL є обов'язковою умовою для надходження в більш ніж 6 тисяч навчальних закладів США. Крім цього здача цього іспиту потрібна для участі в багатьох престижних програмах стажування в навчальні установи, де викладання дисциплін здійснюється англійською мовою.

Взагалі іспит TOEFL перевіряє здатність розуміти літературний американський варіант англійської мови. Сертифікат TOEFL не свідчить про Ваші знання розмовної англійської.

Особливості здачі TOEFL

 • TOEFL орієнтується на перевірку рівня американської англійської мови, тому для успішної його здачі необхідно розуміти різницю між британським й американським варіантами англійської;
 • Зареєструватися для проходження TOEFL  можна на офіційному сайті www.toefl.org;
 • На сьогоднішній день перевірка виконання тестових завдань проводиться комп'ютером, тому помилки, які допущені через неуважність їм будуть прирівнюватися до граматичних;
 • Для здачі іспиту надається обмежена кількість часу;
 • Результати цього іспиту є дійсні протягом двох років;
 • Є два варіанти здачі іспиту: Paper-based Test й Internet-based Test.

Новий формат TOEFL iBT

З недавнього часу TOEFL можна здавати онлайн за допомогою мережі Інтернет. Такий вид тестування називається TOEFL iBT. Варто зазначити, що він багато в чому відрізняється від раніше використовуваних варіантів іспиту й на думку більшості користувачів є набагато складнішим. З нововведень TOEFL iBT можна виділити перевірку усного мовлення. Також можна виділити комбіновані завдання, тобто одне завдання перевіряє відразу три мовних навички.

Іспит TOEFL iBT триває чотири години й складається з 4 розділів, кожний з яких перевіряє певні мовні навички. Згідно з офіційними даними, які взяті з сайту TOEFL iBT, на перевірку навичок читання виділяють від 60 до 100 хвилин, навичок аудіювания від 60 до 90 хвилин, усного мовлення 20 хвилин і письмової мови 50 хвилин. Причому, як уже писалося раніше, завдання можуть бути комбіновані. Наприклад, читання тексту з наступною розповіддю сюжету уривка.

Умови здачі TOEFL й TOEFL iBT (розклад, оплата)

 • Розклад і час проведення іспитів TOEFL можна довідатися на веб-сайті www.toefl.org ;
 • Тут же можна провести оплату іспиту. Реєстрація необхідна для оплати іспиту:
 • Після успішного проведення іспиту Ваші результати автоматично оправляться в заздалегідь зазначені Вами університети або інші навчальні заклади;
 • Оплату можна провести тільки з дебетових карт VISA, Master Card, American Express. Повна вартість участі в іспиті iBT становить 185 доларів.
 • На просторах України та країн СНД іспит TOEFL проводиться компанією АСПРЯЛ.
 • TOEFL iBT проводиться згідно заздалегідь складеного розкладу кілька разів на місяць.
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика