Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Часи дієслів в англійській мові

Коротка характеристика англійських часів

Однією з найбільших проблем при вивченні англійської мови є часи. В принципі, як й у більшості мов, в англійській мові існує три види часу: минулий (past), теперішній (present) і майбутній (future). Складності в основному виникають, коли мова заходить про часи дієслова. І тут вже дієслово в кожному із трьох часів має чотири форми: проста (simple / indefinite), тривала (continuous), досконала (perfect), досконала тривала (perfect continuous). Тобто, виконавши множення, ми одержуємо, що часів англійських дієслів дванадцять.

Опис форм дієслів

Простий час призначений для опису яких-небудь дій без вказівки тривалості даного процесу. Також за допомогою цієї форми дієслів описують дії, які виконуються з певною регулярністю. З їхньою допомогою можна описати щоденні дії, перелічити факти своєї біографії або висловити свої припущення щодо майбутнього.

Тривалий час описує дії, які здійснюються протягом того відрізка часу, про який йде мова. При використанні таких дієслів вживається дієслово be, і в них завжди закінчення -ing. За допомогою цих дієслів також часто виражаються незакінчені дії.

Досконалі дієслова використаються для опису дій, які вже завершилися до певного моменту часу. З такими дієсловами завжди використовується допоміжне дієслово have. Використання цього часу має на увазі якийсь результат або можливі наслідки в майбутньому.

Досконалий тривалий час ввібрав в себе характеристики попередніх двох форм. Вони описують дії, які виконувалися протягом якогось певного проміжку часу. Використання таких дієслів вимагає наявності додаткових дієслів have й been, а також вони мають закінчення -ing.

Ознаки визначення часу в англійській мові

В англійській мові існують певні ознаки, за якими можна визначити до якого часу відноситься дане дієслово. І хоча вони не дозволять із впевненістю визначити часову форму використання дієслова, але значно скорочують можливі варіанти.

Таких слів, які дозволяють визначити, яка форма часу використана або яку треба використати, в англійській мові досить багато. Як приклад можна навести: yesterday (вказує на минулий простий час simple past), tomorrow (використовується майбутній простий simple future), now (вказує на теперішній тривалий present continuous).

Вміння знаходити або використовувати в тексті такі слова значно спростить завдання вибору потрібного часу дієслова в англійській мові.

Підводячи підсумки

Ми представили Вам всього лише загальну, поверхневу інформацію про часи дієслів в англійській мові. Для того, що б навчиться їх розрізняти й правильно вживати, необхідно детально вивчити кожну із дванадцяти часових форм. На нашому сайті  Ви зможете знайти відмінні навчальні посібники, які допоможуть Вам розібратися в цьому аспекті англійської мови.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика