Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Скільки слів необхідно знати?

Для чого потрібно вчити англійські слова

Повний словник англійської мови містить близько 300 000 слів. Але зрозуміло, що таку кількість слів вчити просто не потрібно. На початковій стадії створення лексичного запасу будь-якої іноземної мови важливу роль грає не кількість слів у лексиконі, а якість, тобто правильність запам'ятовування.

Але перш, ніж почати взагалі вчити англійські слова, потрібно розібратися для чого Ви будете їх використовувати, адже потреби в кожної людини свої. Одні хочуть навчитися вільно спілкуватися розмовною мовою, інші використовують англійську в міру необхідності своєї специфічної професії. Залежно від Ваших бажань, потрібно вивчити певний мінімум слів англійської мови.

Визначення потрібної кількості слів для досягнення необхідного рівня спілкування

Нижче ми наводимо аналітичну статистику, що сформувалася протягом багатьох років вивчення англійської мови. Ми зробимо спробу співвіднести кількість слів лексичного запасу по відношенню до рівня володіння англійською мовою:

  1. 400 - 500 слів - вважається достатнім для початкового володіння мовою на базовому рівні;
  2. 800 -1000 слів - можна розглядати вже як активний лексичний запас для того, щоб підтримувати бесіди на загальні теми або пасивний запас слів для читання нескладних текстів;
  3. 1500 -2000 слів - забезпечить можливість активної участі в розмові протягом усього дня й читання літератури різних жанрів;
  4. 3000 - 4000 слів - цього запасу вже досить для бесід або читання англійською мовою по якійсь спеціальності;
  5. 8000 слів - середньостатистична кількість лексичних одиниць, які використовує будь-який англомовний житель у своєму повсякденному житті;
  6. 10 000-20 000 слів - це вже активний словник будь-якого англійця, що одержав гарну освіту;
  7. 50 000-100 000 слів - пасивний лексичний запас освітченої англомовної людини.

Статистика статистикою, але Ви повинні розуміти, що не можна просто вивчити будь-яку кількість англійських слів й опанувати необхідним рівнем мови. Вчити треба певні слова.

Які слова треба вчити в першу чергу

У першу чергу потрібно вчити високочастотні слова, тобто ті, які будуть становити близько 80% Вашого мовлення й зустрічаються найбільше часто. Пам’ятайте, що краще досконально вивчити найважливіші для Вас слова, ніж намагатися якнайшвидше збільшити лексичний запас.

Практичні ради з вивчення слів англійської мови

Насправді, вивчити певну кількість слів англійської мови для досягнення потрібного рівня володіння язиком, не таке вже й складне завдання, як здається з самого початку. Зробивши нехитрий підрахунок, за умови того, що Ви будете займатися щодня й вчити 15-20 нових слів, можна розрахувати, що досягти базового рівня можна вже через місяць, а ще через два опанувати словниковий запас, що дозволяє вести розмови й читати інформацію англійською мовою на теми, які стосуються специфічної галузі науки, економіки або культури.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика