Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як поліпшити свою вимову англійською мовою

У даній статті дається кілька корисних рад про те, як поліпшити свою вимову англійською мовою. Для початку потрібно, щоб Ви зрозуміли одну незаперечну річ - навчиться ідеальній вимові, вивчаючи мову в іноземній країні, практично неможливо. І головна мета, якій присвячений цей матеріал, є поліпшення англійської розмовної мови до такого стану, щоб Вас могли розуміти англомовні жителі.

Фонетичні основи англійської мови

Органи мови у всіх жителів нашої планети влаштовані однаково. Але кожен язик відрізняється один від іншого специфічними, характерними тільки йому, особливостями звукового ладу, своїми варіантами озвучування слів, словосполучень і фраз. Також величезну роль у мові кожного язика грає інтонація.

Англійський фонетичний лад досить складний на початковій стадії навчання мові, тому, що людям, які тільки почали вивчати цю мову, правила читання й написання англійською мовою складні для розуміння. Ці відмінності між написанням і вимовою можна пояснити консерватизмом англійської мови. На сьогоднішній день слова пишуться так, як читалися в XVI-XVII сторіччях. Саме це є причиною того, що вимову деяких слів доводиться попросту заучувати.

Методи поліпшення вимови на англійській

На сьогоднішній день існує цілий ряд методів, які сприяють поліпшенню вимови англійською мовою. Ми зупинимося на найбільш ефективних з них.

1. Слухайте розмовну англійську мову якнайчастіше.

Уважно вслухуйтеся у вимову англійських дикторів і намагайтеся вимовляти окремі слова так, як вони. Де ж знайти справжнього носія англійської мови? На сьогоднішній день із розвитком мережі Інтернет це вже перестало бути проблемою. Можна переглядати телевізійні канали англійською мовою або спробувати знайти англомовних друзів через Skype.

2. Вивчіть англійський фонетичний алфавіт.

На знанні фонетичного алфавіту будується вимова іноземної мови. Якщо він буде у Вас в необхідний момент під рукою, то Ви завжди зможете правильно побудувати свою звукову мову. Фонетичний алфавіт можна знайти в більшості навчальних посібників з вивчення англійської мови.

3. Відразу вчіть слова з правильним наголосом.

Кожне слово в англійській мові має свій наголос або інтонацію. Наголос грає дуже важливу роль й існує дуже велика ймовірність, що Вас просто не зрозуміють, якщо Ви будете вимовляти слова з неправильним наголосом або інтонацією.

4. Працюйте більше з тими звуками, у вимові яких Ви відчуваєте труднощі.

Залежно від рідної мови, труднощі з вимови окремих звуків у кожній нації виникають свої. Додавайте більше зусиль на тих звуках, вимова яких дається Вам складніше всього.

5. Учіться розрізняти вимову

Для нормального спілкування з англомовними співрозмовниками бажано знати всю варіативність вимови.

6. Тренуйте вимову за допомогою нестандартних підходів

Можна поліпшувати свою вимову за допомогою лічилок англійською мовою, віршів і т.д.

7. Використовуйте всі доступні на сьогоднішній день засоби навчання

Цей метод має на увазі перегляд відео, прослуховування Ваших улюблених пісень на англійській, а також заняття з новими програмами для ефективного поліпшення англійської мови.

8. Стежте за швидкістю своєї вимови

Якщо говорити занадто швидко, то можливе змішування або “проковтування” звуків, а коли дуже повільно, то Ви можете здатися смішним Вашому співрозмовнику. Тому стежте за темпом Вашої мови й намагайтеся підтримувати його таким, щоб співрозмовник розумів, про що Ви говорите.

9. Постійно порівнюйте Вашу мову з еталонною

Записуйте Вашу вимову, для порівнянь із вимовою носія мови. Це дозволить Вам виправити помилки, які виникають в процесі навчання.

Висновки, які треба зробити, перечитавши цю статтю

З огляду на все вищевикладене, можна із впевненістю сказати, що поліпшення вимови англійською мовою не настільки складне заняття, як може здатися на перший погляд. Для того, щоб у Вас все вийшло, просто варто запастися терпінням, посидючістю й бажанням домогтися своєї мети. Що б опанувати гарну вимову англійською мовою потрібно додержуватися методів, які описані в цій статті й, що саме головне, якнайбільше практикуватися.

Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика