Мови ->

Англійська мова для початківців

Кращі навчальні матеріали з англійської мови для початківців на УчиЯзыки.Ру

"Англійська мова для початківців" на сайті УчиЯзыки.Ру. Даний розділ присвячений початківцям вивчення англійської мови. Тут Ви зможете знайти найкращі навчальні матеріали з англійської мови, які призначені спеціально для початківців.

Якщо Ви тільки хочете почати вивчати англійську мову і знаходитесь у пошуках відповідного допомоги або ж Ви вивчали англійську раніше, але вже мало що пам'ятайте, тоді Ви знаходитесь в потрібному місці! У розділі "Англійська мова для початківців" Ви знайдете широкий вибір навчальних посібників самих різних жанрів на будь-який смак: підручники, самовчителі, навчальні курси початкового рівня, навчальні програми та ігри, а також аудіо- і відео-посібники.

До кожного посібника наводиться короткий опис, а також можливість читати коментарі інших користувачів щодо кожного з них, або ж залишити свої.

Англійська для початківців по категоріям

Всі представлені в цьому розділі навчальні посібники з англійської мови для початківців доступні для безкоштовного скачування, а до багатьох з них також додані ссилки для переходу на відповідні товари в інтернет магазинах Labirint.ru і My-Shop.ru.

Ми сподіваємося, що Ви з легкістю підберети собі оптимальний посібник для початкового вивчення англійської мови і залишитесь задоволені даними інтернет порталом.

Нижче представлені всі посібники по англійській мові для початківців, які є на УчиЯзыки.Ру

 

Рейтинг пользователей: / 40
ХудшийЛучший 

"100% АУДІО АНГЛІЙСЬКА" - Аудіо-самоучитель англійської мови (Living Language)

(Початковий і середній рівень)

Скачати аудіокурс

Самоучитель англійської мови "100% аудіо англійська" - це навчальний аудіокурс, що дозволяє освоїти живу розмовну англійську. Дуже добре підходить людям, які хочуть володіти англійською мовою, але у них не вистачає часу на відвідування мовних курсів.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Мультимедійний курс англійської мови "BRITISH ENGLISH. Вчимо англійські слова"

Скачати програму

"BRITISH ENGLISH. Вчимо англійські слова" - це чудовий мультимедійний курс англійської мови, що допомагає легко опанувати лексику.

Детальніше...

 

"Easy English" - серія журналів з вивчення англійської мови

(Випуски №1-112, журнали + аудіокурси до них)

Скачати програму

"Easy English" - це серія журналів з вивчення англійської мови, які створені за найбільш прогресивною методикою. Курс був розроблений фахівцями своєї справи, які працюють в знаменитому видавництві Оксфорд Едікейшн. Посібник в кожній країні, яка його видавала, схвалений Міністерством освіти.

Детальніше...

 

Oxford DeLuxe. English. Мультимедійний самоучитель англійської мови

Cкачати Oxford DeLuxe. English

"Oxford DeLuxe. English" - це мультимедійний самоучитель англійської мови, який допоможе учням швидко і ефективно вивчити вподобану мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Навчальна гра з англійської мови для початківців "Англійська мова від A до Z. Частина 1. Місія: шпигун"

Скачати програму

"Англійська мова від A до Z" - це навчальна гра з англійської мови для початківців. Складається даний курс із серії ігор, здатних допомогти вивчити мову. Чому перша частина? Перша частина призначена для тих, хто до цього не навчався англійській.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

Англійська мова для ділового спілкування

Скачати аудіокурс

Аудіокурс "Англійська для ділового спілкування" призначений, в першу чергу, для російськомовних бізнесменів, які збираються в ділову поїздку за кордон і бажають поліпшити свій рівень знання англійської мови, удосконалити вимову, а також розширити свій словниковий запас.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

"Вчіть слова. Англійська" - навчальна програма з англійської мови для початківців

Скачати програму

"Вчіть слова. Англійська" - це навчальна програма з англійської мови для початківців. З цим курсом весь процес навчання іноземним словами перетвориться на азартну і захоплюючу гру.

Детальніше...

 

Класний самоучитель англійської мови для початківців і тих, хто вже починав (А. Драгункин)

Класний самоучитель англійської мови для початківців і тих, хто вже починав

Самоучитель англійської мови для початківців А. Драгункина пропонує новий підхід до самостійного вивчення англійської мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Новий класний самоучитель англійської мови для початківців і тих, хто вже починав (А. Драгункин)

alt

"Новий класний самоучитель англійської мови для початківців і тих, хто вже починав" - це унікальний і ефективний путівник по англійській мові. Вивчаючи англійську мову, з допомогою цього самоучителя, відчуваєш справжню інтелектуальну і естетичну насолоду

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

100% відео англійська

Скачати відеокурс

"100% відео англійська" - це навчальна програма, розроблена найбільшим європейським видавництвом. З відео курсом англійської мови навчатися можуть не тільки початківці, але й усі, хто має мінімальні знання з даної мови.

Детальніше...

 

25-й кадр. Запам'ятовування англійських слів у субсенсорном режимі

 Скачати відеокурс

Видеокурс англійської мови "25-й кадр. Запам'ятовування англійських слів у субсенсорном режимі" допоможе вивчити слова за допомогою постійного перегляду відеоматеріалів 25 кадру.

Детальніше...

 

Швидкий старт. 300 найважливіших англійських слів у картинках. Підручник для початківців

Скачати підручник

У підручнику англійської мови для початківців під назвою "300 найважливіших англійських слів у картинках для початківців" всі матеріали були розділені на три частини по сто слів у кожній.

Детальніше...

 

Basic Grammar in Use

Скачати курс

"Basic Grammar in Use" - це навчальний курс основ англійської граматики.

Тут представлено друге видання, яке є новою редакцією і призначено для студентів з низьким рівнем знань з цього предмету.

Детальніше...

 

Instant Immersion 102 Languages

Скачати програму

Навчальна програма "Instant Immersion 102 Languages" просто зобов'язана бути у кожного поліглота! Необхідний посібник всім тим, хто просто хоче вивчити будь-яку іноземну мову.

Детальніше...

 

Spoken English - підручник англійської мови

Spoken English

“Spoken English” складений на найбільш уживаній розмовній лексиці, використовуваній в американському варіанті англійської мови. Посібник містить матеріал діалогічного характеру. Крім тематичних діалогів, у підручнику англійської мови є охоплюючі практично всю нормативну граматику сучасної англійської мови лексико-граматичні моделі з їхнім російським перекладом.

Детальніше...

 

Superbook. Англійська граматика за жартами і карикатурами

(підручник англійської мови для дорослих)

Скачати підручник

Автор підручника "Superbook. Англійська граматика за жартами і карикатурами" вважає, що кращий спосіб вивчити інформацію будь-якої складності - це зробити процес навчання захоплюючим і цікавим.

Даний навчальний посібник відрізняється від подібних посібників, у яких є тільки правила і вправи до них. Підручник "Superbook. Англійська граматика за жартами і карикатурами" побудований інакше, а учні, навчаючись, зможуть познайомитися з цікавими матеріалами - гумористичні карикатура зі смішними підписами, дотепні висловлювання, веселі історії та анекдоти. Посібник допоможе вам не просто вивчити мову, а перетворитися в цікавого співрозмовника.

Детальніше...

 

Talk Now! Почніть говорити прямо зараз!

Скачати програму

Навчальним курсом "Talk Now!" користуються більше двох мільйонів людей. Нові та розважальні методи вивчення допоможуть за допомогою одного диска вивчити 15 мов: англійську, голландську, іспанську, німецьку, французьку, китайську, японську, польську, грецьку, іврит, шведську, чеську, арабську, турецьку.

Детальніше...

 

Voicebook. Understanding English Education

Скачати

З навчальною програмою по англійській мові "Voicebook. Understanding English Education" будь-який бажаючий може поліпшити сприйняття англійської мови.

Детальніше...

 

Іноземна мова без тортур і болю

Скачати підручник

"Іноземна мова без тортур і болю" - це навчальний посібник, який відповідає на головні питання, які виникають при вивченні англійської та інших іноземних мов: як правильно запам'ятовувати слова, скільки часу відводити на заняття, що читати і слухати.

Детальніше...

 

Англійська із Джеком Лондоном. Любов до життя. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська із Джеком Лондоном. Любов до життя

“Англійська із Джеком Лондоном. Любов до життя” - збірник обраних пригодницьких оповідань відомого американського письменника Джека Лондона, оброблений (без спрощення тексту оригіналу) за методом навчання Іллі Франка. Ефективність методу полягає в тому, що слова й фрази сприймаються за рахунок їхніх повторів, не заучуючи й не використовуючи словник.

Детальніше...

 

Повний курс англійської мови. Підручник-Самовчитель

Повний курс англійської мови. Підручник-Самовчитель

Дане видання містить усю необхідну інформацію (у тому числі й фонетичний курс), яка необхідна для ґрунтовного вивчення англійської мови з нуля (самостійно або з викладачем).

Детальніше...

 

Англійська для практиків 5.2

Навчальна програма

"Англійська для практиків 5.2" - це унікальна навчальна програма для ефективного вивчення англійської мови, поява якої вчинила справжній переворот у вивченні англійської мови.

Детальніше...

 

Англійська з Марком Твеном. Пригоди Тома Сойера. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська з Марком Твеном. Пригоди Тома Сойера

В “Англійській з Марком Твеном. Пригоди Тома Сойера” користувачі  можуть ознайомиться з романом англійського письменника Марка Твена "Пригоди Тома Сойера", адаптованого (без спрощення тексту оригіналу) за методом Іллі Франка. Ефективність використання цього методу полягає в тому, що запам'ятовування слів і фраз відбувається без завчання й необхідності використовувати словник, а  всього лише за рахунок їхнього частого повтору.

Детальніше...

 

Англійська мова із Дж. Лондоном. В далекій країні. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська мова із Дж. Лондоном. В далекій країні

“Англійська мова із Дж. Лондоном. В далекій країні” - збірник розповідей Джека Лондона "В далекій країні", оброблених (без спрощення тексту оригіналу) відповідно до методу Іллі Франка. Ефективність даного методу полягає в тому, що вивчення англійських слів і виразів здійснюється за рахунок їхніх частих повторів, без завчання й використання словника

Детальніше...

 

Англійська мова із Дж.Р.Р.Толкіеном. Хоббіт.

Методика Іллі Франка

Англійська мова із Дж.Р.Р.Толкіеном. Хоббіт

У книзі “Англійська мова із Дж. Р. Р. Толкіеном. Хоббіт” викладено роман англійською мовою Джона Р. Р. Толкіена “Хоббіт”, змінений(без спрощення тексту оригіналу) за методом Іллі Франка. Ефективність методу полягає в тому, що використовуючи часті повтори слів і фраз, користувачі вивчають англійську мову, без завчання й необхідності користуватися словником.

Детальніше...

 

Англійська мова із Шерлоком Холмсом. Метод читання Іллі Франка

Англійська мова із Шерлоком Холмсом

У книзі Англійська мова із Шерлоком Холмсом” представлені детективні твори А. К. Дойла про Шерлока Холмса, змінені (без спрощення тексту оригіналу) відповідно до методу Іллі Франка. Ефективність використання цього методу полягає в тому, що навчання словам і фразам англійської мови здійснюється за рахунок їхніх повторів, без необхідності завчання й постійного використання словника.

Детальніше...

 

Англійська мова з Г. Уеллсом. Двері в стіні. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська мова з Г. Уеллсом. Двері в стіні

“Англійська мова з Г. Уеллсом. Двері в стіні” складається зі збірника фантастичних оповідей Г. Уеллса "Двері в стіні", оброблених (без спрощення тексту оригіналу) за методом Іллі Франка. Відмітною рисою цього методу є те, що запам'ятовування слів і фраз здійснюється без завчання й використання словника, а тільки за рахунок повторюваності.

Детальніше...

 

Англійська мова з Г. Уеллсом. Машина часу. Методика Іллі Франка

Англійська мова з Г. Уеллсом. Машина часу

У підручнику “Англійська мова з Г. Уеллсом. Машина часу” розміщений роман Герберта Уеллса "Машина Часу", змінений (без спрощення тексту оригіналу) згідно методу Іллі Франка. Ефективність цього методу заснована на повторюваності слів і фраз, що сприяє їхньому запам'ятовуванню без завчання й використання словника.

Детальніше...

 

Англійська мова з Е. Хемінгуеєм. Сніги Кіліманджаро. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська мова з Е. Хемінгуеєм. Сніги Кіліманджаро

В “Англійська мова з Е. Хемінгуеєм. Сніги Кіліманджаро” викладена оповідь Е. Хемінгуея "Сніги Кіліманджаро", змінена (без спрощення тексту оригіналу) відповідно до методу Іллі Франка. Робота за таким методом ґрунтується на тому, що запам'ятовування слів і фраз здійснюється за рахунок їхнього постійного повтору й тому немає необхідності в завчанні й використанні словника.

Детальніше...

 

Англійська мова з Конаном-варваром. Дочка крижаного гіганта. Метод читання Іллі Франка

Англійська мова з Конаном-варваром. Дочка крижаного гіганта

Англійська мова з Конаном-варваром. Дочка крижаного гіганта- роман Роберта Е. Говарда, оброблений (без спрощення тексту оригіналу) відповідно до методу Іллі Франка. Головна особливість цього методу полягає в тому, що вивчення слів і виразів здійснюється за рахунок їхніх повторів, без необхідності завчання й використання словника.

Детальніше...

 

Англійська мова з О. Уайлдом. Зоряний хлопчик

(адаптований за методом И. Франка)

Англійська мова з О. Уайлдом. Зоряний хлопчик

"Англійська мова з О. Уайлдом. Зоряний хлопчик" – самоучитель англійської мови, сформований за методом І. Франка.  Ефективність методу І. Франка складається в повторюваності потрібних для запам'ятовування слів і словосполучень.  Посібник буде корисний в процесі навчання, як студентам, так і всім бажаючим самостійно вивчити англійську мову. Книга може бути використана як доповнення до навчального курсу.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Англійська мова з О. Уайлдом. Кентервільська примара

(за методом І. Франка)

Англійська мова з О. Уайлдом. Кентервільська примара

Самоучитель англійської мови " Англійська мова з О. Уайлдом. Кентервільська примара" це книга відомого англійського письменника О. Уайльда, адаптована для навчання англійській мові за методом І. Франка. Посібник може бути використаний як студентами, так й всіма, хто самостійно вивчає англійську мову. Ефективність методу полягає в тому,  що потрібні для запам'ятовування слова й фрази повторюються. Книга також використовується як доповнення до навчального курсу з англійської мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Англійська мова за 2 тижні

Скачати аудіокурс

Аудіокурс "Англійська мова за 2 тижні" відмінно підходить тим, хто хоче поїхати відпочивати за кордон або по справах, а часу на тривале навчання англійської мови катастрофічно не вистачає.

Детальніше...

 

Англійська мова. Техніка читання. Методика Зайцева

Скачати відеокурс

"Англійська мова. Техніка читання" - це відеопідручник англійської мови для дітей, який зможе навчити їх читати по цікавій методиці Н. Зайцева,. Підручник наочний і має системний підхід. Застосувати курс можна і до інших предметів.

Детальніше...

 

Англійська на раз-два-три

Англійська на раз-два-три

Навчальна програма "Англійська на раз-два-три" - це сучасна інтерактивна програма для вивчення англійських слів, яка розроблена з урахуванням новітніх освітніх технологій.

Детальніше...

 

Англійська. Як навчити себе вчитися. Методика Шестакова

Скачати відеокурс

"Англійська. Як навчити себе вчитися" - це відеокурс англійської мови М. Шестакова, який допоможе всім бажаючим без проблем освоїти вподобану мову за максимально короткий термін.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Англійський словниковий мінімум. Тренажер

Скачати аудіокурс

Головна проблема, що виникає у людей, які вивчають іноземні мови - необхідність вчити велику кількість слів. "Англійський словниковий мінімум. Тренажер" доведе, що для простого спілкування в магазині або на вулиці достатньо невеликої кількості слів, також доведено, що в мові хоч їх багато, але вони використовуються не з однаковою частотою.

Детальніше...

 

Базовий англійский (Ступені 1,2)

Скачати самоучитель

"Базовий англійський" - це цікавий самоучитель англійської мови, який допоможе швидко опанувати улюблену мову для повсякденного спілкування. Курс призначений для всіх, у кого немає часу на навчання, але які багато часу проводять в дорозі.

Детальніше...

 

Бонк Н. А., Котій Р. А., Лук'янова Н. А. "Підручник англійської мови". Частини 1,2.

Скачати підручник

Скачати підручник

Підручник англійської мови Бонк Н. А. є одним з найбільш популярних на сьогоднішній день. Цей підручник призначений для дорослих учнів, які вперше приступають до вивчення англійської мови.

 

Детальніше...

 

Підручник англійської мови "Англійська крок за кроком" Бонк Н.А.

(Курс для початківців в двох томах)

Скачати підручникСкачати підручникCкачати підручник

"Англійська крок за кроком" Бонк Н.А. - це один з найбільш відомих і ефективних фундаментальних підручників з вивчення англійської мови для початківців і всіх тих, хто хоче упорядкувати отримані раніше знання та вдосконалити свою англійську, як читання і письмо, так і розмову, і сприйняття на слух.

Детальніше...

 

Олександр Драгункін - "Універсальний підручник англійської мови"

Скачати підручник

"Універсальний підручник англійської мови" А. Драгункіна - це відмінний навчальний посібник написаний на основі граматики сучасної англійської мови. Він допомагає оволодіти сучасною англійською за порівняно короткий термін.

Детальніше...

 

Англійська з нуля

Англійська з нуля

Даний курс англійської мови спеціально складений для самого широкого кола осіб, які бажають навчитися говорити, писати й читати на англійській, але при цьому не мають ні найменшої уяви про цю мову й не знають, як почати її вивчення.

Детальніше...

 

Багаторівневий курс англійської мови "Cutting Edge" (Classic + New)

Скачати програму

Найсучасніший і багаторівневий курс англійської мови, розрахований на людей, яким більше 18 років. Існує оновлена версія цього курсу, яку фахівці визнали найпередовішим і ефективним виданням.

Детальніше...

 

Самоучитель англійської мови "Малий стрибок в англійський за 115 хвилин" - А.Драгункин

(підручник + 6 аудіо CD)

Скачати самоучитель

Самовчитель англійської мови надає абсолютно правдиву граматику сучасної мови. "Малий стрибок в англійський за 115 хвилин" призначений для тих, хто вивчає англійську мову і хто викладає її. З  допомогою цього самоучителя займаються перші особи держави і вся російська еміграція. Освоїти мову зможуть навіть ті, хто втратили надію вивчити її коли-небудь.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 37
ХудшийЛучший 

Метод Пімслера для російськомовних.

Повний курс: Частини I,II,III (90 аудіоуроків + 21 урок для читання)

Скачати аудіокурс

"Метод Пімслера для російськомовних" - один з найвідоміших і ефективних аудіокурсів з вивчення розмовної англійської мови, який створений спеціально для російськомовних людей, які хочуть вивчати англійську мову.

Детальніше...

 

Починаю вчити англійську

 Скачати програму

"Починаю вчити англійську" - це інтерактивний курс, який допомагає освоїти всі базові навички мови, необхідні для подальшого щоденного спілкування.

Детальніше...

 

Навчальна програма "English Grammar In Use"

Скачати Еnglish Grammar in use

"English Grammar In Use" - це навчальна програма з граматики англійської мови, до складу якої входить 130 уроків, кожен з яких має своєю метою вивчення окремої теми граматики англійської мови, яка вказується в заголовку уроку.

Детальніше...

 

Розмовна англійська для початківців

Розмовна англійська для початківців

“Розмовна англійська для початківців” призначений для тих, хто хоче навчитися основам розмовної англійської мови самостійно. Навчальний посібник ідеально підходить для початківців вивчення цієї іноземної мови. Також самоучитель англійської мови можна використовувати на заняттях під керівництвом викладача.

Детальніше...

 

Самоучитель англійської мови для ледачого. В. Шепелевский

Самоучитель англійської мови для ледачого | Скачати

"Самоучитель англійської мови для ледачого" - це короткий навчальний курс з англійської мови для початківців.

Детальніше...

 

Самоучитель англійської мови. Петрова А.В.

Самоучитель англійської мови Петрової | Скачати

Самоучитель англійської мови Петрової переслідує мету допомогти бажаючим вивчити англійську мову самостійно, не вдаючись до допомоги викладача або репетитора на рівні, що дозволяє читати і здійснювати переклад технічної літератури.

Детальніше...

 

Самоучитель англійської мови. Ханс Р. Хофманн

(книга + аудіо)

Самоeчитель англійської мови Хофмана (підручник+ mp3). Безкоштовно скачати

Даний самовчитель англійської мови корисний, в першу чергу тим, хто збирається самостійно вивчати англійську мову і його головна мета - це навчання учнів сучасній англійській мові.

У даному посібнику докладно описується як фонетика, так і орфографія англійської мови, а також наводиться перелік граматичних термінів і дається їм пояснення.

Детальніше...

 

Секрети поліглота: як легко запам'ятати 5 мов

Скачати самоучитель

Самоучитель "Секрети поліглота: як легко запам'ятати 5 мов" розповість таємниці, завдяки яким тепер можна запам'ятовувати слова таких п'яти іноземних мов: англійської, італійської, німецької, французької та іспанської.

Детальніше...

 

Спецпідготовка. Англійська без акценту

Скачати програму

З навчальною програмою по англійській мові "Спецпідготовка. Англійська без акценту" кожен користувач зможе тренувати вимову по ходу навчання. Курс призначений для будь-якої вікової категорії і допоможе в освоєнні мови не тільки початківцям, але і тим, хто продовжує своє залучення в світ англійської мови.

Детальніше...

 

Швидкий вхід в Англійську мову (Полонейчик І.І.)

Скачати відеокурс

"Швидкий вхід в Англійську мову" - це відеокурс, який гарантовано навчить англійської мови, оскільки він вже довів ефективність своєї методики. Працювати з курсом дуже легко і зручно, що значно полегшить засвоєння всіх матеріалів.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика