Мови ->

Англійська мова на movi.com.ua

Англійська мова на сайті movi.com.ua. Даний розділ сайту movi.com.ua повністю присвячений темі вивчення та вдосконалення англійської мови.

Тут Ви зможете знайти корисні статті та рекомендації, які стосуються вивчення англійської мови. Також у даному розділі Ви зможете розглянути і підібрати собі різні навчальні матеріали з англійської мови, а також допоміжні матеріали, які допоможуть зробити процес навчання більш ефективним.

Знайдуться відповідні варіанти, як для дітей, так і дорослих, як для початківців навчання англійській мові, так і для тих, хто хоче поліпшити вже наявні знання в ній.

Як орієнтуватися в розділі "Англійська мова"

Для зручності всі матеріали сайту були розділені за відповідними категоріями, які у свою чергу розділені на блоки. Блоки з переліку категорій Ви можете знайти в правій колонці під блоком "Вхід / Реєстрація".

Блок "Категорії англійського"

Тут містяться ссилки на розділи, які присвячені конкретним категоріям користувачів.

На сьогоднішній день тут є наступні категорії:

Блок "Вчимо Англійську"

У цьому блоці зібрані категорії навчальних матеріалів з англійської мови.

На сьогоднішній день туди входять такі категорії:

Як бачите спектр навчальних матеріалів з англійської мови досить широкий, тому що є з чого вибирати.

Блок "Англійська - Бібліотека"

У цьому блоці зібрані різні допоміжні матеріали, які допомагають урізноманітнити процес вивчення англійської мови і роблять його більш цікавим і ефективним.

На сьогоднішній день у цьому блоці є такі категорії:

З часом ми постараємось максимально розширити їх число.

Нижче Ви можете ознайомитись з різними корисними рекомендаціями та статтями, які стосуються вивчення англійської мови

Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Формальний і неформальний стиль мовлення в англійській мові

Більшість людей говорять і пишуть по-різному в залежності від обставин. Наприклад, у деяких мовах існують досить суворі правила того, як потрібно звертатися до старших за віком або статусом. В англійській мові таких суворих правил немає. Тим не менше, існують певні слова і конструкції, які найчастіше використовуються в формальній мові. В цьому матеріалі, написаному для нашого сайту професійним вчителем курсів англійської, описуються одні з ключових аспектів, які говорять про ступені формальності мови.

Детальніше...

 

Правильне використання ком в англійській мові

Вивчаючи англійську мову в школі, на курсах або ж самостійно учні часто зауважують, що в багатьох курсах навчання, пропонованих популярними серіями підручників, увагу правильній постановці ком у пропозиції особливо не приділяється. Воно і зрозуміло - розмовляти англійською більш-менш пристойно можна і без цих знань. Але для тих, хто все ж таки хоче переконатися, що володіє навичками правильного вживання ком, був підготовлений наступний матеріал.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

Відмінності між британським і американським варіантами англійської мови

Сьогодні у світі існує чимало "варіантів" англійської мови, в силу того що Великобританія протягом своєї історії мала різні географічні області впливу практично на всіх континентах. Проте двома різновидами англійської, яким сьогодні навчають найчастіше, є британський і американський. Хоча спочатку англійська була поширена по світу з Англії, сьогоднішні філологи не називають британську англійську “головнішою”, і всі різновиди мови вважаються рівноправними.

Для тих, хто вивчає англійську мову, традиційно однією з головних порад з цього приводу було те, що і в усному мовленні і в письмі слід дотримуватися одного різновиду мови. Однак сьогодні, в умовах глобалізації та міжкультурного спілкування, філологи все частіше починають говорити про так звану “глобальну” англійську мову.

На сьогоднішній день кількість людей, для яких англійська не є рідною, але які розмовляють на ній, перевищує кількість самих носіїв мови. Це призводить до того, що в глобальній англійській мові все частіше межі серед її географічних різновидів розмиваються.

Тим не менш, варто знати відмінності, як мінімум, для того щоб не мати проблем з розумінням мови і письма тих, хто в своїй вимові та письмі сильно дотримуються американського або британського стилю.

Детальніше...

 

Британська англійська мова

У даній статті ми обговоримо особливості британської англійської мови й причини, по яким її необхідно вчити. Більшість людей вважають, що вивчати необхідно американську англійську, але ця думка насправді дуже далека від істини. Хоча, правду кажучи, і інша думка, що вчити треба британський варіант англійської мови, безперечною також не буде.

Детальніше...

 

Англійський Парламент

Структура Парламенту Великобританії

Парламент Об'єднаного Королівства Великобританії й Північної Ірландії являє собою вищий законодавчий орган Великобританії. Очолює його Британський монарх. Структура Парламенту двопалатна: верхня палата - Палата лордів і нижня - Палата громад. Верхня палата не обирається й складається з духівництва, світських й апеляційних лордів. Нижня палата навпаки обирається  демократично. Місцем засідань обох палат Англійського Парламенту служить Вестмінстерський палац, який знаходиться в Лондоні. Засідання проходять у різних приміщеннях.

Детальніше...

 

Як поліпшити сприйняття англійської мови на слух?

Багато хто з Вас, напевно, зіштовхувалися із проблемою сприйняття англійської мови. Для деяких учнів це доставляє великі проблеми. У цій статті ми обговоримо, які існують ефективні способи поліпшення сприйняття англійської мови на слух. Використовуючи наведені нижче методи прослуховування англійської мови, Ви не тільки навчитеся розрізняти окремі англійські слова й фрази, але й значно збільшите Ваш словниковий запас.

Детальніше...

 

Переваги вивчення англійської з викладачем носієм мови

На сьогоднішній день знання іноземної мови вважається дуже важливим достоїнством людини. Ну а англійська мова є найбільш популярною в світі. Тому не дивно, що бажаючих вивчити цю іноземну мову в нашій країні стає все більше й більше. А хто як не носій мови може найкраще навчити своїй рідній мові. Але не треба все-таки так захоплено сприймати курси, де викладають англійці, американці, австралійці й інші англомовні педагоги.

У даній статті ми опишемо Вам переваги вивчення англійської з викладачем носієм мови, які Ви можете одержати, займаючись на таких курсах, але разом з тим і надамо Вашій увазі важливу інформацію про те, як уберегти себе від некваліфікованих викладачів.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Американський міжнародний іспит TOEFL

Що таке TOEFL?

TOEFL або Test of English as a Foreign Language - це міжнародний іспит з англійської мови як іноземної, котрий визнаний у більшості країн миру. Він був створений Освітньою Екзаменаційною Комісією Прінстонського університету (Educational Testing Service) в 1975 році. Основна мета даного іспиту з англійської мови - оцінка рівня знань у тих, для кого англійська мова не є рідною.

Наявність у претендента сертифіката TOEFL є обов'язковою умовою для надходження в більш ніж 6 тисяч навчальних закладів США. Крім цього здача цього іспиту потрібна для участі в багатьох престижних програмах стажування в навчальні установи, де викладання дисциплін здійснюється англійською мовою.

Взагалі іспит TOEFL перевіряє здатність розуміти літературний американський варіант англійської мови. Сертифікат TOEFL не свідчить про Ваші знання розмовної англійської.

Детальніше...

 

Схожість і відмінності like і as

В повсякденній мові ми часто стикаємося з необхідністю вказати на схожість людей, предметів, подій і т.д. “Like” і “as” обидва можуть використовуватися для цієї мети.
Далі ми розглянемо особливості їх застосування в англійській мові.

1) “Like” в якості прийменника можна застосовувати перед іменниками або займенниками:

Детальніше...

 

Роль ігор на курсах англійської мови для дорослих

Дорослі студенти, записавшись на курси англійської і відвідуючи заняття, зауважують, що і в їх програмах більшою чи меншою мірою присутні деякі ігрові елементи. Незважаючи на те, що ігри в процесі навчання англійській часто асоціюються з дитячими заняттями, існує ряд причин, чому використання ігор при навчанні дорослих має також час від часу практикуватися.

Було помічено, що коли люди проводять час з інтересом (при заняттях чимось цікавим) вони більш схильні до запам'ятовування чого-небудь. Таким чином, включаючи цікаві ігри, можна збільшити шанси того, що досліджуваний матеріал відкладеться в голові і учень зможе використовувати отримані знання в майбутньому. Важливо при цьому підібрати гру дійсно цікаву для учнів, інакше ефективність її використання може значно знизитися.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Вживання at, on й in при позначенні часу в англійській мові

Коли ми говоримо про щось в цьому майбутньому, або минулому часі, ми нерідко вживаємо слова, що позначають певний час (час, місяць, якийсь період або день - канікули, відпустку, свято і т.д.)

В англійській мові у більшості таких випадків вживаються прийменники at, on й in. Так як дані прийменники вкрай часто зустрічаються у промові, в хорошому курсі навчання англійської завжди приділяється достатня кількість часу на теорію і практику їх застосування.

Проте багато хто з тих, що вивчають англійську мову (особливо початківці), нерідко зустрічаються з ситуаціями, коли вони не впевнені, який з прийменників потрібно використовувати. У цій статті розглянемо їх правильне вживання.

Детальніше...

 

Аt, on й in в позначенні місць

Як і в російській, в англійській мові існує кілька прийменників (а саме, at, on й in), які найчастіше застосовуються для позначення розташування чого-небудь. У цій статті, ви зможете ознайомитися з основами застосування цих прийменників в контексті місця розташування.

1) Ми можемо використовувати прийменник “at” коли ми говоримо про позиції в якийсь точці.

The pressure at the centre of the Earth is very high - Тиск в центрі землі дуже високий.
You should turn left at the next corner - Тобі потрібно повернути наліво у наступного повороту (кута).

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Часи дієслів в англійській мові

Коротка характеристика англійських часів

Однією з найбільших проблем при вивченні англійської мови є часи. В принципі, як й у більшості мов, в англійській мові існує три види часу: минулий (past), теперішній (present) і майбутній (future). Складності в основному виникають, коли мова заходить про часи дієслова. І тут вже дієслово в кожному із трьох часів має чотири форми: проста (simple / indefinite), тривала (continuous), досконала (perfect), досконала тривала (perfect continuous). Тобто, виконавши множення, ми одержуємо, що часів англійських дієслів дванадцять.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Американський варіант англійської мови

Історія американської англійської

В XVII -XVIII сторіччя хвиля англомовних колонізаторів ринула в Північну Америку. Але не одні англійці відправилися скоряти дикі землі. У той час на території Америки зібралося ціле суцвіття різних мов і культур: іспанці, німці, голландці, французи, шведи.  Всім цим людям потрібно було жити, працювати, проводити час разом. Для нормального спілкування просто необхідним була загальна мова. В зв'язку з найбільшою популярністю такою стала англійська мова. Але через те, що переселялися здебільшого селяни й дрібні буржуа, то в Америку переїхав не аристократичний діалект англійської, а мова простого народу.

Детальніше...

 

Роль казки у вивченні англійської мови

Казка як спосіб комунікативного вивчення англійської мови

У сучасній педагогічній практиці комунікативному методу вивчення англійської мови приділяють особливу увагу. Вважається, що це найбільш ефективна методика вивчення мови, що дозволяє учням у цікавій і ненав'язливій формі опанувати тонкощі англійської мови.

На сьогоднішній день вважається, що під час вивчення англійської мови учні повинні опанувати не тільки всі мовні навички, але й мати наочну інформацію про традиції, культуру, історію, реалії життя жителів англомовних країн. Для цієї мети цілком підходять англійські казки. Скажу навіть більше, використання англійських казок на заняттях поліпшує індивідуальне навчання, сприяє розвитку мотивації.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Діалектизм в англійській мові

Основні поняття про англійський діалект

Діалект - це місцевий варіант мови, зі змінами в граматиці, лексиці, а особливо у фонетиці. Англійська мова найпоширеніша мова у світі. ЇЇ географічне поширення настільки велике, що жителі, які розмовляють на різних її діалектах, просто можуть не розуміти один одного.

На розвиток діалектів англійської мови вплинули два найбільш важливі фактори: спочатку розширення границь Британської імперії в XVII столітті, а потім величезний світовий вплив Сполучених Штатів Америки.

І зараз у світі виділяють два основних діалекти англійської мови: британська англійська й американська англійська. Звичайно, крім них існує ще величезна кількість різноманітних діалектів, такі як: канадський, австралоазіатський, креольський і багато інших.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Сучасні методики вивчення англійської мови дорослими

Суть й аспекти проблеми вивчення дорослими англійської мови

Навчання англійській мові для дорослих і дітей кардинально відрізняється. Так у чому ж різниця? Давайте розглянемо фізіологічні й психологічні сторони даного питання.

Протягом багатьох років учені досліджували людський мозок і його можливості й зробили величезну роботу з аналітики оброблених даних. Фізіологічна особливість людини полягає в тому, що десь до 25 років вона накопичує інформацію, знання й навички в більш активному режимі, а вже після йде фаза передачі накопиченого досвіду. Це біологічно природний процес і тому дорослі учні повинні розуміти, які методи навчання англійській мові будуть для них ефективні, а які ні.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Скільки слів необхідно знати?

Для чого потрібно вчити англійські слова

Повний словник англійської мови містить близько 300 000 слів. Але зрозуміло, що таку кількість слів вчити просто не потрібно. На початковій стадії створення лексичного запасу будь-якої іноземної мови важливу роль грає не кількість слів у лексиконі, а якість, тобто правильність запам'ятовування.

Але перш, ніж почати взагалі вчити англійські слова, потрібно розібратися для чого Ви будете їх використовувати, адже потреби в кожної людини свої. Одні хочуть навчитися вільно спілкуватися розмовною мовою, інші використовують англійську в міру необхідності своєї специфічної професії. Залежно від Ваших бажань, потрібно вивчити певний мінімум слів англійської мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Аудіокниги, як ефективний засіб вивчити англійську мову

У сучасному світі знання англійської мови стає одним із критеріїв успішного життя. У досконалості володіючи англійською, Ви без особливих зусиль зможете знайти добре оплачувану роботу. Але, найчастіше, той рівень знань, що нам дають у школі не відповідає вимогам сьогоднішнього дня. Оплатити репетитора не кожний може собі дозволити, а щоб ходити на курси немає часу. Крім того, без відсутності практики мова має властивість забуватися. А що, якщо використати аудіокнигу, як ефективний засіб вивчити англійську мову, й тримати себе в “постійному тонусі” практичного її використання.

Детальніше...

 

Як поліпшити свою вимову англійською мовою

У даній статті дається кілька корисних рад про те, як поліпшити свою вимову англійською мовою. Для початку потрібно, щоб Ви зрозуміли одну незаперечну річ - навчиться ідеальній вимові, вивчаючи мову в іноземній країні, практично неможливо. І головна мета, якій присвячений цей матеріал, є поліпшення англійської розмовної мови до такого стану, щоб Вас могли розуміти англомовні жителі.

Детальніше...

 

Вчимо англійську з дітьми! З чого почати і що використовувати?

Кожні нормальні батьки хочуть, щоб їх чадо знало англійську на хорошому рівні, тому ми вчимо англійську з дітьми. Адже інакше ніяк! Та і як ви будете пояснювати дитині, як правильно треба вимовляти слова, якщо ви й самі нічого не знаєте? Саме тому ми вчимо англійську разом з дітьми.

Відразу згадується наше дитинство. Як ми ходили в школу і вчили іноземну мову, якою була англійська, німецька або французька. Мені довелося вчити саме англійську мову, ось про неї і поговоримо!

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Сучасна англійська мова

Сучасна англійська мова, що з нею відбувалося? Коли вона почав змінюватися до сьогоднішнього стану сучасної англійської мови? У цій статті ми зможемо дізнатися, якою була мову, і як вона стала такою, якою ми її бачимо зараз.

Сучасна англійська мова. Введення

Британська англійська є основою всіх видів англійської мови в сучасному світі. Де британці поширювали свій вплив, там їх мову брали за основу. Як і багато інших мов, ця отримувала також нові слова, поступово видозмінювалася, після чого і почали утворюватися різні її варіанти.

Детальніше...

 

Методики викладання англійської мови, їх види як методи досягнення результату

Методики викладання англійської мови, які вони бувають і які результати дадуть людям? Ми з вами розглянемо безліч методик викладання англійської мови, але це буде трохи нижче!

Проходить час, коли люди боялися вивчати іноземні мови, їх лякало все, через що доведеться пройти. Знання сучасних методик зможе забезпечити людям швидке і якісне освоєння необхідної мови, в тому числі і англійської.

Стара школа викладання була ефективною, але якою ціною люди вчили мову. Багато хто з-за нудних занять просто втратив інтерес до мови в цілому.

Сьогодні на ринку є безліч курсів, які обіцяють навчити мові за 2 тижні, місяць, вчитися з англійцями, запам'ятовувати англійську мову підсвідомістю і т.д. Не можна сказати, що зараз вивчити англійську мову стало зовсім просто. Все одно ми будемо ретельно займатися кожен день, поки не досягнемо поставленої мети! Зараз простіше вивчати мову завдяки різноманіттю методик, внаслідок чого людей, що вивчають англійську мову, стало більше.

Звичайні люди - працівники різних виробництв і галузей стали потребувати іноземної мови, в першу чергу англійської, а таке масове звернення до викладачів іноземних мов змушує їх придумувати різні методи навчання англійської та інших мов, привертаючи до себе споживчу увагу. Людям не потрібні докучливі правила, їм потрібно спілкуватися з іноземцями безперешкодно.

Детальніше...

 

Як вивчити англійську

Як вивчити англійську? Вчити чи не вчити, ось в чому питання? Чи Реально взагалі вивчити англійську мову? Вивчити англійську реально? Це питання, які давно хвилюють багатьох людей - жителів, як пострадянського простору, так і інших країн нашої неосяжної Землі.

Кожен вчив іноземну мову в школі, більшість людей вивчали англійську, і основна маса ставилася до цих занять неохоче. Думали так всі, мовляв "Навіщо мені ця мова, коли і рідної достатньо?Потім вивчали мову у вузах і, завдяки шкільним заняттям, відчували себе зовсім "втратами".

Починаємо влаштовуватися на нормальну роботу, а там вимагають знання іноземної мови. Може бути, що ви заробили грошей і хочете поїхати за кордон самостійно, своїм ходом, не переплачуючи тур, а тут одразу починається процес "самоповішання", коли давали можливість вивчати мову - не хотіли, а як закортіло, починаємо заздрити тим, хто вчився тоді, а не "валяв дурня".

Детальніше...

 

Відкритий урок з англійської мови. Варіанти уроку та підготовка

"Відкритий урок з англійської мови" - що ж це таке? Навіщо взагалі проводити такі заходи? Які будуть позитивні наслідки після відвідування таких відкритих уроків з англійської мови?

Питань вистачає, звичайно. Але корисність проведення такого виду уроків корисна всім. Викладачі та вчителі поліпшать свої методи викладання, а учні зможуть дізнатися багато нового для себе, зрозуміти і розібрати те, що раніше було незрозумілим, оцінити свої можливості і дізнатися рівень володіння мовою.

Тепер будемо розглядати все по порядку!

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 21
ХудшийЛучший 

Англійська мова та її важливість на сьогоднішній день

Знання англійської мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили як іноземну. Переоцінити значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 

Вивчення англійської мови. Початок!

Зазвичай учні та студенти ВУЗів зневажливо ставляться до вимог вчителів і викладачів почати вивчення англійської мови. Як завжди, велику роль відіграє небажання або лінь вчити іноземні мови. А даремно! Інтенсивна англійська мова може відкрити блискучі перспективи і забезпечити Вам комфорт закордоном.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

Як переступити через мовний бар'єр?

Вивчення англійської мови поступово викликає побоювання придбання навичок самостійного спілкування в різних діалогах. Багато тих, хто починають вивчати іноземну мову звертаються за допомогою до викладача з проблемою наявності так званого "мовного бар'єру".

Основним завданням на даному етапі стає зняття психологічного бар'єру в спілкуванні і кожен зі студентів розуміє бар'єр по-своєму, його висоту і навіть місцерозташування. Погляд викладачів на цю проблему також різний. Деяка частина викладачів не згодна з існуванням мовного бар'єру. Отже, якщо поглядів на мовний бар'єр безліч, також існує безліч способів його взяття.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Як рахували в печері: one, two, three

У ХVII ст. англійський парламент ухвалив, що "Бог говорить англійською". Вчені з Університету Редінга на Бога не роблять замах, але наполягають: найстарішим англійським словам вже 10 тисяч років. Принаймні, таким, як "who", "we","three" і "two".

Детальніше...

 

Освіта у Великобританії.

Sex Pistols, Big Ben, одяг від Vivien Westwood, небо Лондона і звичайно ж героїчний Робін Гуд. Думаєте, що цих мрій достатньо, щоб відправитись у Великобританії?

Історія вищої освіти у Великобританії починає свій відлік від виникнення в 12 сторіччі Оксфорда і Кембріджа. Саме в цей час починають формуватися основи нового британського життя - university life. Далі університети виникають по всій території країни, народ потроху стає освіченим - так і дожили британці до 21 століття.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 11
ХудшийЛучший 

Англійська за три місяці, реальність чи казка?

На сьогоднішній день, людина, яка вирішила вивчити англійську мову, стоїть перед непростим вибором. А саме, зараз досить складно вибрати гарний навчальний заклад. І не тому, що їх мало, а навпаки, дуже багато. Серед вдосталі пропозицій дуже легко загубитися, і можна вибрати зовсім не те, що вам потрібно.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Education in the United States of America

Studies in the universities of the United States are real shock for foreigners. Problems with language, looking for a place of inhabitation, deadlines, a great amount of exams and studying non-stop. But it’s nothing in comparison with all the advantages you will have after graduation. Moreover world rating of best universities in the world consists of great amount of American universities and usually American universities and colleges occupy the first positions. And remember that the most important mark of image of any university is a quantity of students who came to study from abroad. That’s why the Americans try their best to attract students from other countries.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 10
ХудшийЛучший 

Англійська за три місяці? Легко!

Для оволодіння англійською мовою в домашніх умовах за три місяці використовуйте три простих правил:

Детальніше...

 

Порівняльний аналіз граматичних категорій займенників в російській та англійській мовах.

Загальна характеристика

Займенник - це частина мови, яка вживається замість іменника, прикметника, прислівника.

Займенники не називають осіб, предметів, явищ, відносин, а лише вказують на них в контексті.

За приналежність до певних частин мови виділяють займенники - прикметники, займенники - прислівники, займенники - іменники.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Оксфордський університет

Оксфордський університет відомий по всьому світу завдяки якості та різноманіттю досліджень, над якими працюють понад 3000 викладачів і 3000 аспірантів.

Видатна репутація університету підкріплюється безперервним розвитком міждисциплінарних дослідницьких центрів, і співпрацею з викладачами та студентами з різних країн.

Оксфорд - світовий лідер в комерціалізації результатів своїх досліджень. Ізіс Новэйшн - це компанія, заснована в 1988 році, що займається розповсюдженням технологій і розробок університету, є лідером в комерційній експлуатації університетських досліджень і винаходів.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Порівняльний аналіз граматичних категорій прикметника в російській і англійській мові

Граматична категорія ступені порівняння (Degrees of Comparison)

Прикметник - це частина мови, що позначає якість, ознаку предмета і відповідає на питання який?, яка?, яке? (what?).

У російській мові прикметник висловлює ознаку предмета шляхом узгодження з головним словом у словозмінних категоріях роду, числа та відмінку, прикметник ж в англійській мові не змінюється ні за родами, ні по числах, ні за відмінками (a clever girl - розумна дівчинка, a clever boy - розумний хлопчик, clever children - розумні діти).

Але чи є категорія, що характеризує прикметник, яка присутня і в російській та англійській мові?

Детальніше...

 

Порівняльний аналіз граматичних категорій дієслова в російській і англійській мові (Частина 5)

Граматична категорія часу

"Категорія часу позначає...- пише А.М.Пешковський,- відношення часу дії до часу мовлення (або навпаки: часу мовлення до часу дії).

Але що таке тут "час мовлення"? Це, насамперед, момент мовної свідомості. Адже оповідач за допомогою категорії часу визначає ставлення часу дії до часу своєї власної мови".

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Порівняльний аналіз граматичних категорій дієслова в російській і англійській мові (Частина 4)

Граматична категорія особи і числа

У російській і англійській мові дієслово має три особи (перша, друга, третя) і два числа (однина і множина).

Категорії роду в англійській мові немає, тому її розглядати не будемо.

Детальніше...

 

Граматична категорія виду

Вид - граматична категорія дієслова, яка узагальнено вказує, як протікає в часі позначена дієсловом дія.

У російській мові два види: досконалий і недосконалий.

Детальніше...

 

Порівняльний аналіз граматичних категорій дієслова в російській і англійській мові (Частина 2)

Граматична категорія способу (Mood)

Форми способу показують, як оповідач розглядає дію по відношенню до дійсності. У російській і англійській мові представлені три форми способу: дійсний спосіб (the Indicative Mood), умовний спосіб (the Subjunctive Mood) і наказовий спосіб (the Imperative Mood).

Детальніше...

 

Порівняльний аналіз граматичних категорій дієслова в російській і англійській мові (Частина 1)

Дієслова - це слова, що позначають будь-які дії, стан, становлення як процес, затверджуваний і заперечуваний, передбачуваний, бажаний,  що протікає у відповідності з часом мови, в умовах виду, стану, може бути, як правило, присудком в реченні.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

Самостійне вивчення англійської мови.

Самостійне вивчення англійської мови - це досить складний і втомливий процес, який в першу чергу вимагає наявності таких особистісних якостей, як самоорганізація і самодисципліна, так як необхідно самостійно організовувати свої заняття: вибрати найбільш відповідну методику, підібрати необхідні навчальні матеріали, скласти план навчання і неухильно слідувати йому. Далеко не кожному це під силу і, мабуть, тому далеко не кожен за це візьметься, а з тих, хто вирішив вивчити англійську чи іншу іноземну мову самостійно далеко не кожен доводить справу до переможного кінця.

Але з іншого боку, самостійне вивчення англійської мови має і свої переваги:

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика