Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Мультимедійний самоучитель "English DeLuxe. Американська англійська мова"

(для тих, хто продовжують)

Скачать мультимедийный самоучитель

"English DeLuxe. Американська англійська мова" добре продуманий в плані методики, розробленої винятково для комп'ютерного навчання.

У даному мультимедійному самоучителю англійської мови міститься велика кількість матеріалів, ретельно підібраних, а також розумні системи контролю знань створять всі умови для ефективного навчання.

Короткий опис мультимедійного самоучителя "English DeLuxe. Американська англійська мова"

Курс складається з відео діалогів на життєві теми. По ходу навчання Вам доведеться слухати англійську мову, намагаючись зрозуміти її, перекладати, говорити, писати різні диктанти, поповнюючи при цьому словниковий запас і пізнаючи граматичні правила!

Посібник "English DeLuxe. Американська англійська мова" складається з 150 діалогів, близько 200 текстів для читання. Все це може познайомити вас з термінами, виразами, словосполученнями з біології, хімії, фізики, математики, історії, астрономії, економіці і т.д.

Граматичний розділ мультимедійного самоучителя англійської мови навчає тільки з теоретичним матеріалом, а також з завданнями по відпрацюванню письмової мови. Чотири етапи освоєння 15000 ілюстрованих і озвучених слів, які відповідають за поповнення словникового запасу. Вам слід постійно чути, писати, вимовляти, бачити слова під контролем невпинного віртуального вчителя.

Мультимедійний самоучитель "English DeLuxe. Американська англійська мова" забезпечений системою перевірки та побудови навчального процесу, яка збирає статистику успішності користувача, а також системою адміністрування, що дозволяє окремим користувачам відстежувати успішність групи користувачів, настроювати рівні складнощів індивідуально кожному.

Цей мультимедійний самоучитель англійської мови корисний користувачам з базовими знаннями з цього предмету.

Назва: English DeLuxe. Американська англійська мова
Видавництво:
ТОВ "Медіа Технології та Дистанційне Навчання"
Рік видання:
2006
Формат:
ISO (образ диска)
Розмір:
387 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика