Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Курс англійської для дітей "Happy House" (1,2)

Скачати курсСкачати курс

Курс англійської мови для дітей "Happy House" - це дворівневий навчальний посібник для учнів, які раніше не вивчали цей мову.

Маленькі учні дізнаються про сім'ю і її історію - маму і тата, а також братів-близнюків Джека і Статі та їх маленьку сестричку Дейзі. Розповідь буде йти не тільки про цю родині, учні зможуть дізнатися багато інформації про світ мишей із слів Спайка і Руба.

Навчальний курс "Happy House" поділений на два рівня, перший відповідає за отримання навичок вимови і розуміння мови на слух, рівень два допоможе засвоїти поступово читання і письмо. Сторінки по завершенні кожного розділу служать для повторення всіх пройдених матеріалів з лексики.

Даний курс англійської мови для дітей поставив головною метою підготувати дітей початкових класів до продовження вивчення цієї мови та отримання хороших навичок розуміння мови на слух, читання, письма та вимови. Учні повинні навчитися розуміти просте за змістом письмове і усне мовлення, почати розмовляти англійською мовою, поліпшити вимову та отримати правильну інтонацію.

"Happy House" будує навчання за такими принципами:

 

  • Навички читання та розуміння мови на слух забезпечать розвиток навичок письма і вимови. Для цього на кожен урок були внесені презентації, що допомагають вчителям вносити правки в матеріальні складові курсу. Це дозволить дітям розвинути здібності до припущенням;
  • Розвиток здібностей з керування увагою дітей забезпечується роботою вчителів, які роблять заняття цікавіше, залучаючи в навчальний процес різноманітні ігри, вірші, пісні, інсценування, роботу з картинками і т.д. Всі ці матеріали дуже яскраві і у маленьких учнів не виникне відчуття монотонності;
  • У такій вікової групи цікаво відбувається соціальний розвиток і розумова діяльність, тому заняття курсу відображають дитячий світогляд і їхній маленький життєвий досвід. Під час занять вчитель може запропонувати уроки для групової або попарной роботи, завдяки якій діти навчаться працювати в колективі і соціально розвивати себе;
  • Курс англійської мови для дітей змусить вчитися ефективніше, якщо учні будуть виконувати завдання, не пов'язані з навчанням, наприклад, кожна дитина любить співати, малювати, грати і т.д. Саме через це на уроках застосовуються вправи, рими, історії, які допомагають вивчити всі матеріали і розвинути при цьому творчі здібності. Всі отримані навички закріпляться і повторяться в систематичному режимі.


Видавництво: Oxford University Press
Автори: Maidment S., Roberts L.

Happy House 1

Рік видання: 2003
Об'єм: 220 сторінок
Формат журналу: PDF
Формат аудіо: MP3
Якість аудіо: 128 kbps
Тривалість: 1 година
Розмір: 144 Мб

Скачати Купити в My-shop.ru

Happy House 2

Рік видання: 2003
Обсяг: 150 сторінок
Формат журналу: PDF
Формат аудіо: MP3
Якість аудіо: 128 kbps
Тривалість: 1 година 40 хвилин.
Розмір: 133 Мб

Скачати

Happy House 2. CD ROM New Edition

Рік видання: 2006
Форма: ISO
Розмір: 198 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика