Мови ->

Англійська мова для дітей (дошкільнят)

Все найкраще з англійської мови для дітей на УчиЯзыки.Ру

Англійська мова для дітей дошкільного віку на сайті УчиЯзыки.Ру. У даному розділі нашого сайту зібрані найкращі навчальні та допоміжні матеріали для вивчення англійської мови дітьми до 6 років.

Англійська для дітей: особливості навчання

Вивчення англійської мови маленькими дітьми має свої особливості, які значно відрізняються від методів навчання дорослих. В першу чергу потрібно викликати інтерес до англійської у дітей, тому процес навчання повинен обов'язково проходити в ігровій формі, також рекомендується застосовувати кольорові ілюстрації, аудіо і відео матеріали. Дуже корисні для ефективного освоєння англійської мови дітьми різні інтерактивні навчальні програми, в першу чергу навчальні ігри.

Англійська мова для дітей: категорії навчальних матеріалів

На сьогоднішній день на сайті УчиЯзыки.Ру є наступні категорії навчальних матеріалів з англійської мови для дітей дошкільного віку:

Сподіваємося, що Ви легко зможете підібрати відповідні навчальні посібники та інші матеріали для навчання англійській мові вашої дитини.

Нижче можна ознайомитися з усіма матеріалами з англійської мови для дітей, які є у нас на сайті.

Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Tales For Young Folk

Tales For Young Folk

Даний навчальний посібник призначений для класного й позакласного читання англійською мовою в школі. Книга складається з казок, які були адаптовані спеціально для дітей.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

Попелюшка / Cinderella

Попелюшка / Cinderella

Книги відомої серії для дітей з вивчення англійської мови “Англійська мова в казках” – це відмінний варіант веселого дозвілля Вашої дитини. Адже маля одночасно читає цікаву казку й вивчає англійську мову.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Білосніжка / Snow White

Білосніжка / Snow White

Заняття із книгами серії “Англійська мова в казках” не тільки позитивно впливають на розвиток знань цієї іноземної мови, але й дозволяють Вашій дитині весело й з інтересом провести час.

Детальніше...

 

Дюймовочка / Thumbelina

Дюймовочка / Thumbelina

Видання серії “Англійська мова в казках” дозволять Вашій дитині не тільки вдосконалити знання англійської мови, але й подарують Вам безліч дуже позитивних і веселих емоцій.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Троє Поросят / Three Little Pigs

Три Поросята / Three Little Pigs

Книги серії “Англійська мова в казках” – це чудовий переклад усіма відомих і улюблених дитячих казок на англійську мову. Читання такої літератури позитивно впливає на формування навичок і вмінь з цієї іноземної мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 41
ХудшийЛучший 

“DOKI English” – весела гра для вивчення англійської мови

“DOKI English” – це чудова й весела гра для вивчення англійської мови

“DOKI English” – це чудова й весела гра для вивчення англійської мови, що вже стала дуже популярної в Європі. Ви відправитесь в ігровий мультиплікаційний світ, де в легкій і ненав'язливій формі будете вивчати англійську мову. Даний комп'ютерний додаток призначений для учнів будь-якого віку.

Детальніше...

 

Ми граємо в англійську! Методика викладання

Ми граємо в англійську! Методика викладання

“Ми граємо в англійську! Методика викладання” являє собою узагальнений матеріал по навчанню дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. У підручнику англійської мови для дітей акцентується увага на індивідуальній роботі з кожною дитиною, при цьому з огляду на її вік, фізичні й психічні характеристики. Посібник рекомендований у першу чергу репетиторам англійської мови й батькам дітей, але може бути корисний й учителям англійської мови в перших класах загальноосвітніх установ.

Детальніше...

 

My first incredible amazing dictionary. Мій перший словник 3-7 років

My first incredible amazing dictionary. Мій перший словник 3-7 років

“My first incredible amazing dictionary. Мій перший словник 3-7 років”- англійський словник для дітей. Складається з 1000 слів, до кожного з яких додається ілюстрована картинка або анімація. Крім того слово озвучується і його визначення читає диктор.

Детальніше...

 

Дитячий словник в картинках. Англо-російський словник для дітей

 Скачать

Посібник "Дитячий словник в картинках" - це англо-російський словник для дітей, здатний навчити основним словами, поняттям і виразам в ігровій і наочній формі.

Детальніше...

 

Англійська мова. Готуємося до школи за інтенсивною методикою

Скачати підручник

Цей підручник призначений для підготовки дітей, які тільки починають читати англійською мовою.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Такі цікаві тварини. Англійська для дошкільнят. Інтерактивна навчальна програма для DVD-плеєра і комп'ютера

(4-7 років)

Скачати програму

Ця інтерактивна програма з англійської мови для дошкільнят буде знайомити діток з іноземною мовою.

З курсом "Такі цікаві тварини. Англійська для дошкільнят" не потрібно буде обов'язково займатися за комп'ютером, оскільки програма створена також під DVD плеєри, так що, записуємо весь посібник на диск і займаємося через плеєр і телевізор.

Детальніше...

 

Болек і Лелек вчать англійську

Скачати програму

"Болек і Лелек вчать англійську" - це навчальна гра з англійської мови для дітей від 5 років. З назви стає зрозуміло, що діти будуть займатися англійською мовою зі знаменитими мультиплікаційними героями, братами Лелеком і Болеком.

Детальніше...

 

Правильна англійська без нудних правил. Повний курс

(від 4 до 12 років)

Скачати курсСкачати курсСкачати курс

"Правильна англійська без нудних правил" - це казковий світ, який будуть досліджувати діти разом з Альбертом і Каліко. Завдяки цьому прекрасному інтерактивного курсу Ваша дитина дуже швидко і легко подружиться з англійською мовою.

Детальніше...

 

SUPER WHY. Навчальний мультсеріал для дітей

Скачати відеокурс

Курс SUPER WHY - це навчальний мультсеріал з англійської мови для дітей, здатний викликати інтерес до читання на цій же мові.

Детальніше...

 

В гостях у Кролика. Англійська мова в ігровій формі

Скачати програму

Дія гри "В гостях у кролика" будуть відбуватися в зоопарку. Інтерактивна навчальна гра з англійської мови для дітей розповість про жахливий карантин, за якого всі тварини зоопарку потрапили в лікарню.

Детальніше...

 

Мишка Мія вчить мови (англійська, французька)

Скачати програму

"Мишка Мія вчить мови" - це навчальна програма з англійської та французької мови для дітей. Вона є четвертою з серії навчальних програм в ігровій формі.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Цікава англійська для дітей

Скачати програму

"Цікава англійська для дітей" - це навчальна програма для дітей від 6 до 12 років, в якій їм доведеться побувати в гостях у старого морського вовка. Заняття будуть проходити з барвистими іграми і завданнями.

Детальніше...

 

Англійська мова разом з Хрюшею і...

Скачати відеокурс

"Англійська мова разом з Хрюшею і..." - це серія навчальних відео для дітей дошкільного віку.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Дракоша і цікава англійська

Скачати програму

Дракоша і цікава англійська. Дракоші раптово звалився, як сніг на голову, спадок від дідуся з Англії. Залишив він родове помістя. Умова отримання спадщини одна - потрібно допомогти Дракоші вивчити англійську мову. Так ми прийшли до початку занять з програмою "Дракоша і цікава англійська".

Детальніше...

 

Курс англійської для дітей "Happy House" (1,2)

Скачати курсСкачати курс

Курс англійської мови для дітей "Happy House" - це дворівневий навчальний посібник для учнів, які раніше не вивчали цей мову.

Детальніше...

 

Курс англійської для дітей "Happy street"  (1,2)

Скачати курсСкачати курс

"Happy street" - це курс з англійської мови для дітей, що починають читати і писати. Це чудовий посібник рекомендується використовувати після усного та звукового курсу Happy House або як перший курс англійської мови, який відповідає за отримання навичок читання і письма з самого початку.

Детальніше...

 

Аудіокурс англійської для дошкільнят "Learn To Read"

(Рівні 1-2)

Скачати аудіокурс

"Learn To Read" - це 2-х рівневий аудіокурс англійської мови для дошкільнят, здатний їх навчити читати, поповнювати свій словниковий запас,  легко запам'ятовувати прочитане або почуте. Курс хоч і призначений для дошкільнят, проте їм можуть користуватися і школярі початкових класів.

Детальніше...

 

"Muzzy" - навчальний мультфільм для дітей англійською мовою

Скачати відеокурс

"Muzzy" - це веселий і цікавий мультиплікаційний відеокурс англійської мови для дітей.

Детальніше...

 

Відеокурс з англійської мови для дошкільнят "KІD'S S ABC"

Скачати відеокурс

Розглянутий відеокурс для вивчення англійської мови розрахований на маленьких учнів віком до 6 років. З відео курсом "KІD'S S ABC" Ваша дитина отримає основи англійської мови в легкій ігровій формі. Методика посібника використовується в 75 країнах світу.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Навчальне відео з англійської мови для дітей "Go, Diego, Go! Moonlight Rescue"

Скачати відеокурс

"Go, Diego, Go! Moonlight Rescue" - це навчальне відео з англійської мови для дітей.

Детальніше...

 

Курс для початківців "Chatterbox"

(Частини 1,2,34)

Скачати курс “Chatterbox”  Chatterbox 1,2,3,4 Скачати курс

"Chatterbox" - це ретельно продуманий навчальний курс, що складається з 4-х частин, кожна з яких представляє із себе пригодницьку комікс-історію, в якій описується робота першокласного детектива капітана Шэдоу

Детальніше...

 

Wonderland junior А,B

Скачати курсСкачати курс

"Wonderland" - це цікавий навчальний курс, який допоможе всім бажаючим дітям вивчити англійську мову. Цей курс дуже яскравий і перетворить всі заняття в захоплюючу чарівну подорож. Діти зможуть побачити своїх улюблених мультигероїв світу Disney, які допомагатимуть у навчанні.

Детальніше...

 

"First Friends" - курс англійської для маленьких дітей

(рівні 1,2)

Скачати курсFirst Friends 1,2

"First Friends" - це курс англійської мови для дітей, що складається з двох рівнів і навчить розумінню мови на слух, письму, читанню, рахунку.

Детальніше...

 

EuroTalk Interactive. Story World

(для дітей з 4 до 10 років)

Скачати програму

"Story World" - це навчальна програма для дітей 4-10 років, з відомими казками якої маленькі учні зможуть розвивати знання англійської мови.

Детальніше...

 

Навчальна аудіо-казка на англійській мові "Аля, містер Блот і літера Z"

Скачати програму

"Аля, містер Блот і літера Z" - це навчальна аудіо-казка для дітей з англійської мови. За створення навчальної казки взялася відома перекладачка, дитяча письменниця і поетеса - Ірина Толмакова.

Детальніше...

 

Відеокурс англійської мови для дітей "Oxford. Wizadora"

Скачати відеокурс

"Oxford. Wizadora" - хороший відеокурс англійської мови для дітей перших класів. Основний відеокурс супроводжується додатково Activity Book (книжкою-зошитом) і Video Guide (керівництвом для педагогів).

Детальніше...

 

"ZIPPY AND ME" - відеокурс розмовної англійської мови для дітей

Скачати відеокурс

Краще всього вивчати мову в ранньому дитинстві. У чотири роки діти висловлюють думки і складають історії. У шість років вони починають писати. У дітлахів повно часу на ігри і різні дослідження.

Детальніше...

 

"Уроки тітоньки сови. Англійський алфавіт" - відеокурс англійської мови для дітей від 2 до 7 років

Скачати відеокурс

Творче Об'єднання Маски представили нам відеокурс "Уроки тітоньки сови. Англійський алфавіт" для дітей. Що ж це за посібник?

Детальніше...

 

Мультимедійний курс англійської мови для дітей "НЕ серйозні уроки. Англійська мова" (Крок 1-3)

Скачати програму

"НЕ серйозні уроки. Англійська мова. Крок 1-3" - це мультимедійний курс англійської мови для дітей. Даний посібник стане прекрасним подарунком для ваших дітей на будь-який святковий день!

Детальніше...

 

Відеокурс англійської мови для дітей "Gogo Loves English"

Скачати відеокурс

"Gogo Loves English" - це відеокурс англійської мови для дітей. Посібник складається з дуже яскравих і цікавих навчальних мультфільмів з прикріпленими до них субтитрами.

Детальніше...

 

Мультиплікаційний курс англійської мови для дітей "Goldilocks and the Three Bears"

Скачати відеокурс

Goldilocks and the Three Bears - це мультиплікаційний навчальний курс англійської мови для дітей.

Детальніше...

 

Навчальна гра з англійської мови "Англійська для дітей: Світ навколо нас"

(для дітей 6-11 років)

Скачати програму

"Англійська для дітей: Світ навколо нас" - це навчальна гра з англійської мови для дітей 6-11 років. З даним курсом всі заняття надаються в легкому і привабливому вигляді, маленькі учні отримають знання мови і зможуть закріпити наявні.

Детальніше...

 

Інтерактивна навчальна гра з англійської мови "Аліса. Англійська в Країні Чудес"

(для дітей 5-8 років)

Скачати програму

"Аліса. Англійська в Країні Чудес" - це дуже цікава і інтерактивна навчальна гра з англійської мови для дітей 5-8 років, видана в 2007 році. Маленькі учні не тільки пограють зі знаменитими героями, але і зможуть прочитати уривок цієї чудової книги англійською мовою.

Детальніше...

 

"Bridge to English for Kids" - інтерактивний відеокурс англійської мови для дітей

(від 9 міс. до 5 років)

Скачати курс «Bridge to English for Kids»

"Bridge to English for Kids" - це відеокурс англійської мови, яке містить матеріали у вигляді народних англійських казок, таких як: Леді-обірванка, Джек і бобове зернятко, Три ведмеді, Георгій-переможець змія, Дві сестри, Три поросята, Тому-Тіт-Той, Лінивий Джек, Курочка-дурка + аудіокниги казок англійською.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Курс англійської мови для дітей "Welcome" (1, 2, 3)

(книга+аудіо+відео)

Скачати програму

"Welcome" - це курс англійської мови для дітей, який здатний дати початкові знання мови. Цікаві герої цього посібника запрошують всіх дітей пограти з ними і побувати в надзвичайно цікавих місцях.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика